אדריכליות החודש – 12/15 – מזל גלבוע ויפעת ירושלמי – GY design

מזל גלבוע ויפעת ירושלמי. צלם: רן ארדה

מזל גלבוע ויפעת ירושלמי. צלם: רן ארדה

המשרד GY interior design בניהולן של מזל גלבוע ויפעת ירושלמי עוסק במגוון רחב של פרויקטים בתחום התכנון ועיצוב הפנים של בתים פרטיים, דירות, משרדים ומרפאות. “תהליך העבודה שלנו מתחיל בפגישה עם הלקוח בה אנו מבינות את החלל, את הצרכים, החלומות והאילוצים הקיימים. בשלב הבא אנו מגבשות קונספט עיצובי לפרויקט”, מספרת גלבוע. “בנושא הטיפול בלקוחות, בכל פרויקט אחת מאתנו מובילה את הקשר עם הלקוח והשנייה תומכת מאחורי הקלעים. בכל הנוגע לרעיונות אנו שותפות מלאות ומקבלות את ההחלטות העיצוביות יחד”.

דירה בירושלים_ צילום רן ארדה 01_GY design (Copy)

דירה בירושלים. צלם: רן ארדה

“בתהליך העבודה אנו אחראיות על כל השלבים בפרויקט, החל מהכנת התוכניות, בחירת אנשי המקצוע, בחירת החומרים, פיקוח על שלבי העבודה והקפדה על תקציב ולוחות זמנים”.

“הדירה בה אנו מבקרים היא דירה קטנת מימדים וחיים בה בני זוג בשנות ה- 60 לחייהם. בעלי הבית הם אנשים מעניינים עם עבר מרתק ובאחת הפגישות איתם גילינו שהם היו בעבר רקדנים ויצגו את המדינה ברחבי העולם. החלטנו לשלב את ההיסטוריה המעניינת הזאת בצורה של קולאז’ דקורטיבי המורכב מתמונותיהם והוא נתלה באזור המטבח. לארונות מטבח נבחרו חזיתות מניו לק לבן, חומר אהוב עלינו במיוחד בשילוב של זכוכית עם פרזול איכותי”.

צילום רן ארדה_01_GY Design (Copy)

GY Design. צילום: רן ארדה

ערך מוסף: ירושלמי מסבירה “העובדה שאנו שתיים מהווה יתרון גדול ללקוחותינו, תהליך התכנון והחשיבה משותף לשתינו וההפריה ההדדית מהווה ערך מוסף משמעותי ללקוחותינו”.

הכי אוהבות בעבודה: “אנו אוהבות את כל השלבים, המקצוע הזה גורם לנו הרבה אושר והקשר עם הלקוח מאתגר אותנו תמיד”.

GY Design. צילום: רן ארדה

GY Design. צילום: רן ארדה

המפגש עם דקור:  “הפעם הראשונה שעבדנו עם דקור הייתה כאשר עיצבנו שלוש דירות במגדל בגבעתיים. בכל אחת מהן היה מטבח בעיצוב שונה ומיוחד של דקור. זו הייתה התנסות טובה בטווח המוצרים והסגנונות של החברה”.

הכי אוהבות בעבודה מול דקור: “אנחנו אוהבות את החומרים המיוחדים ואת רמת הגימור שאינה מתפשרת, אנחנו מאמינות שהתוצאה שדקור מספקת ללקוחות שלנו היא איכותית ביותר הן ברמת החומרים והן ברמת העיצובים המיוחדים”.

GY Design. צילום: רן ארדה

GY Design. צילום: רן ארדה

עוד קצת: “אנחנו מקפידות להתעדכן בכל מגמות העיצוב האחרונות בתערוכות בארץ ובעולם כדי לספק את המענה המדויק ביותר עבור לקוחותינו”.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]