אדריכלית החודש פברואר 13 הילית בוברוביץ

ראיון עם אדריכלית – הילית בוברוביץ

מהם המטבחים האהובים עליך?
המטבחים האהובים עלי הינם מטבחים בסגנון “מוגדר”. מטבחים בקו נקי-קוים ישרים, ידיות שקועות, בגמר צבע או זכוכית, ומאידך, מטבחים בסגנון “כפרי” עם דלתות בדוגמת מסגרות, גמר צבע “משופשף” ידיות פליז מעוצבות, ושילוב זכוכיות “סבתא” ואלמנטים קלסיים בארונות.
איזה מטבחים הלקוחות שלך הכי אוהבים?
הלקוחות שלי מאוד אוהבים מטבחי “צבע”. בדר”כ צבעים בהירים בגמר מבריק. ידיות שקועות ממישור הדלת. אנחנו אוהבים לשלב “כתמי צבע” בצורת קלפות צבעוניות(חלקן חלקות וחלקן מעוטרות\מודפסות) כמו כן הלקוחות שלי מאוד אוהבים לשלב “אי” בתכנון המטבח. האי משתלב בחלל:מגדיר את תחום המטבח, ועם זאת פתוח לחלל הסלון. ה”אי” הוא סוג של מקום התאספות של דיירי הבית ואורחיו, וכמובן שמשמש שולחן אכילה ומקום אחסון “יקר” נוסף.
מה את הכי אוהבת לעצב?
אני מאוד אוהבת לעצב חדרי שינה “להורים” אני מוצאת המון עניין במשימה להכניס לתוך חלל “רגולרי-מרובע” אלמנטים\צבעים\תאורה נכונה, ובכך לייצר אוירה שתעורר באופן תמידי עניין ותחושות.
ספרי לנו על מקורות ההשראה שלך:
מקורות ההשראה שלי נובעים בעיקר מתוך רצון הלקוחות שלי על “חלום הבית האישי” שלהם. סגנון החיים, הצבעים, האוירה שהם רוצים לייצר.. מתוך הגישה הזו אני מנסה לתכנן את החללים ולעצב את “המהות”שלהם.
מה הכי חשוב ללקוחות שלך כאשר יושבים על העיצוב?
ללקוחות מאוד חשוב הנוחות בתפקוד יומיומי של המטבח, וזאת בשילוב עם מראה המטבח ה”נכון”. עם ההחלטות שמתקבלות נבחנת סוגיית המחיר. במידה והמחיר גבוה מדי אנו בוחנים להוזיל את העלויות בבחירת חומרי גמר זולים יותר.
מה צופן העתיד מבחינת גאדג’טים וחידושים במטבח?
אני מצפה שיכולת תפקוד המטבח מבחינה פונקציונלית יתפתח בעתיד, כמו פרזולים “חכמים” ש”נפתחים” אל המשתמש ומקלים על השימוש במטבח. שיכלול השימוש בתאורת לדים שתשולב בעיצוב המטבח-תוסיף עניין עיצובי ופרקטי ותהיה בעלות צריכת חשמל מינימלית.
איזה מוצרים נוספים של דקור את אוהבת?
אני מאוד אוהבת את דלתות הפנים של דקור-דלתות בקו נקי שמשלבות גמר צבע חלק עם משטחים גליים-חתוכים במכונת CNC.
מה המוטו שלך למטבח המושלם?
אני חושבת שיש לשאוף לשלב בכל מטבח ארונות מזווה גבוהים, שיכילו את אחסון “המזון היבש”- ארון אלו חוסכים המון מקומות אחרים שנדרשים למטרה זו, ובנוסף מרכזים את האחסון מהסוג הזה במקום אחד. פריט נוסף שאני מאמינה בו, הוא קלפה לייבוש כלים מעל הכיור. אני מאמינה שבלעדיו תמיד יהיה מתקן ייבוש על השיש “שיגזול” שטח יקר , וגם יפגע במראה “הנקי” של המטבח.
תני לנו טיפ שיכול לשדרג כל מטבח?
אני מאוד מאמינה בשילוב תאורת לדים במטבח:תאורת משטחי עבודה(על השיש), תאורה פנימית לארונות וקלפות, ואפילו פסי תאורה שמדגישים את צוקל המטבח. אני חושבת ששילוב נכון הופך את השהות והעבודה במטבח -לחוויה, מנעים את המראה, ומגביר את הרצון של בעליו לשהות בו יותר ולהכין ארוחות טעימות ומושקעות יותר.. (:

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]