מעצבת החודש – 1/16 – עדי סדן פדות

עד לפני כ-11 שנים, הייתה עדי סדן פדות עורכת דין, היא עבדה באחד המשרדים הגדולים בישראל והצליחה בתחומה, אבל משהו היה לה חסר. סדן פדות החליטה לעזוב את עיסוקה וללמוד עיצוב פנים בטכניון, “תמיד נמשכתי לתחום הזה והייתה חסרה לי עשייה יצירתית, השינוי הכניס לחיים שלי המון שמחה וסיפוק” היא מספרת. היום היא עובדת בתל אביב בשותפות עם אביה, מהנדס בניין בכיר, על מגוון רחב ומעניין של פרויקטים למגזר הפרטי, עסקי וציבורי, בישראל ובחו”ל. שיתוף הפעולה בין השניים מאפשר להם להתייחס למגוון רחב של היבטים בתכנון, עיצוב וביצוע של כל פרויקט.

אדריכלית החודש היא עדי סדן פדות - צילום רפאל בן דור

צילום: רפאל בן דור

סדן פדות מספרת שהאינטראקציה המעניינת בינה לבין הלקוחות שלה יוצרת דו שיח ארוך ומעמיק שמאפשר לה להבין בצורה מדויקת את הצרכים שלהם ובכך להתאים להם חללים נכונים העונים על הדרישות שיש להם. היעד, הניסיון והמגוון הרחב של האפשרויות מסייע לה במציאת הפתרון הנכון עבור כל בית.

צילום: רפאל בן דור

צילום: רפאל בן דור

הדירה בה אנו מבקרים נמצאת בשיכון ל’ בתל אביב, בעלי הבית, הוא מנכ”ל בענף הנדל”ן והיא שותפה במשרד עורכי דין מוביל, החליטו לעבור דירה לאחר שהמשפחה גדלה ונוצר צורך במקום נוסף. בתהליך התכנון היה ניסיון לייצר חללים שיתאימו להלך הרוח המשפחתי ויתאימו לשנים רבות, הוחלט לתכנן פינת משפחה שמהווה נקודת עצירה בין החללים הציבוריים לחדרי הילדים ומבואת כניסה המרחיקה את דלת הכניסה מהבית עצמו. “הקו העיצובי של הבית הוא אורבני ודרש אומץ ותעוזה מצד המשפחה, יש שילוב של אלמנטים חשופים, מטבח שחור, שילוב של עץ עם שחור ולבן ומשחקים של חום וקור. במרכז החלל הציבורי נמצא עמוד בנוי שהפך לאלמנט דקורטיבי במקום למכשול תכנוני”.

צילום: רפאל בן דור

צילום: רפאל בן דור

ערך מוסף: “אני יכולה להבין מי נמצא מולי, להבין את הצרכים שלו ולתת לו מענה מדויק, אני לא עובדת בסגנון קבוע ואני מתאימה את העיצוב שאני עושה למקום ולאנשים”.
הכי אוהבת בעבודה: “אני אוהבת את המפגש עם האנשים ואת התהליך שאנחנו עוברים יחד, התהליך הזה הוא זה שמעורר בי את היצירתיות ואת הרצון להמשיך לעבוד”.
המפגש עם דקור: “המפגש הראשון שלי עם דקור היה בזכות פרויקט בו הם היו ספקים, הגעתי והייתה לי חוויה טובה. בהמשך מעצבת שאני מכירה התחילה לעבוד בחברה ושיתוף הפעולה העמיק ונוצר קשר חזק איתם ועם העובדים השונים”.

צילום: רפאל בן דור

צילום: רפאל בן דור

הכי אוהבת בעבודה מול דקור: “אני אוהבת שהם נותנים שירות מאוד אישי, שירות כמו שאני אוהבת לתת ללקוחות שלי וכך אני תמיד מרגישה שהחברה עובדת איתי, בשבילי ובשביל הצרכים של הלקוחות שלי”.
עוד קצת: “תהליך תכנון הוא תהליך מורכב ורגשי. לתפקיד שלי יש אחריות רבה, לאורך כל הדרך עולות שאלות, בעיות ודרישות ממגוון היבטים ואני דואגת להקפיד לא לפספס שום שלב בתהליך, להתייחס לדקויות ולפתור את הבעיות השונות שצפות לאורך הדרך”.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]