אדריכלי החודש – 05/16 – סיגל ונדב לוין

בשנת 2005 הקימו סיגל ונדב, בני זוג בחיים ובעבודה, את המשרד “סיגל ונדב אדריכלות ועיצוב פנים” בבאר שבע, מאז הם עובדים במרץ על מגוון גדול ומעניין של פרויקטים, החל מתכנון של שכונות מגורים, תכנון בנייני משרדים, מבני ציבור וכמובן בנייה פרטית באזור הדרום והמרכז.

אדריכלי החודש הם סיגל ונדב לוין - צילום שי אפשטיין

תהליך העבודה של המשרד בפרויקטים פרטיים כולל ליווי מלא וצמוד ללקוחות לאורך כל הדרך, בראש ובראשונה מתבצע תחקיר עמוק ומקיף על מנת לגלות את כל הצרכים והרצונות של הלקוחות. “הלקוח הוא מרכז התהליך שלנו, ואנחנו תמיד עובדים עבורו, אנחנו מתחשבים בכל בקשה ומקפידים לעבוד עם התקציב הקיים, כך אנחנו מצליחים לקלוע כבר בסקיצות הראשונות ומשם מתקדמים”.

לוין מספרת: “אופי הלקוחות מגדיר ומשפיע על מאפייני התכנון, העיצוב אישי ולכן כמעט כל בית הוא אחר, אנחנו מעדיפים שהעבודות שלנו לא יחזרו על עצמן ואנחנו מקפידים לכוון את הלקוחות שלנו לכיוונים המתאימים להם ולא לטרנדים חולפים”.

OHA_04

הבית בו אנו מבקרים שייך לרווק שרצה בית כיפי ומעוצב המתאים לאירוח, בגלל נתוני המגרש והרצון לשלב גם בריכת שחייה הוחלט לתכנן פטיו קדמי שממנו נכנסים אל הבית. למטבח נבחר שילוב של חזיתות ניו לק בגוון כחול המשתלבות עם נירוסטה וחיפוי עץ אקליפטוס ביחד עם משטחי זכוכית שמסתירים טלוויזיה ומקומות אחסון.

ערך מוסף: “אנחנו עובדים על כל הפרויקטים יחד, לכל אחד מאתנו יש את התובנות שלו והדיאלוג בינינו סוער ולא מתפשר, דבר המשרת את הלקוחות שלנו. אנחנו מגנים על הרעיונות שלנו בכל הכוח ונמצאים תמיד במצב של סיעור מוחות”.

הכי אוהבים בעבודה: “להגיע לבית בסוף התהליך, כשהכל מוכן, החיים בבית מתחילים והכל סוף סוף עומד בצורה מושלמת, התוצר הסופי תמיד מרגש אותנו”.

OHA_05

המפגש עם דקור: “המפגש הראשון שלנו עם דקור היה לפני 8 שנים, חיפשנו חומרים מעניינים ומיוחדים עבור מטבח שעשינו בבית פרטי, הגענו לסניף בהרצליה והחוויה הייתה מאוד טובה. הרגשנו שהצלחנו לצאת מהקופסה ושאפשר לעבוד בשיתוף פעולה כדי ליצר פרויקטים מעניינים”.

הכי אוהבים בעבודה מול דקור: “המטבחים לעולם לא דומים אחד לשני, תמיד יש חומרים, רעיונות וטכנולוגיות חדשות שעוזרים לנו לפרוץ קדימה. בנוסף, השירות מצוין ואנחנו מקבלים התייחסות לכל הפרטים הקטנים של כל פרויקט”.

עוד קצת: “העבודה בדרום הארץ פותחת לפנינו אפשרויות רבות, יש באזור מגרשים ייעודיים רבים, דבר שמאפשר ללקוחות שלנו להגשים חלומות ולנו לתכנן עבורם בתים מרגשים ומיוחדים”.

OHA_07

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]