אדריכל החודש הוא עידוא כספי

אדריכל החודש הוא עידוא כספי, הבעלים של סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים הממוקם בקיבוץ הראל. הסטודיו מתמחה בבנייה פרטית, בנייה מסחרית וציבורית עם פרויקטים כמו תכנון מרכז המבקרים של רכבת ישראל ושיפוץ אגף המיון של בית החולים ברזילי וכן תכנון ועיצוב של משרדים. כספי עובד בתחום משנת 2002 והוא גם מרצה במספר בתי ספר לעיצוב פנים.

עידוא כספי אדריכל החודש

עידוא כספי

“הגעתי לעולם העיצוב בגלל שהבנתי שזה מקצוע בו אני יכול לחבר בין האהבה שלי לאסתטיקה לבין הרצון לעבוד עם אנשים”, מספר כספי, “העבודה שלי היא בתפר בין שני התחומים הללו ויום העבודה שלי כולל את הטוב בשני העולמות”.

כספי מעיד כי הסגנון שלו מאופיין בקווים פשוטים ונקיים, בשימוש בחומרים שאינם נמצאים בהקשר המקורי שלהם וכן בשילוב של אלמנטים ים תיכוניים. “בתהליך העבודה החלק העיקרי והחשוב ביותר הוא להנחות את הלקוחות ולהבין מה הוא הדבר החשוב להם ביותר, להבין את אורח החיים שלהם ומהן הפעולות המיוחדות שיעזרו להבדיל בין הרגלים ישנים לבין צרכים ונוחות אמיתית”.

עיצוב: עידוא כספי צילום: מיטל בוגנים

הדירה בה אנו מבקרים היום היא דירת פנטהאוז באשקלון, למטבח נבחרו חזיתות פורמייקה בגימור דמוי בטון ושולבו משטחי קוריאן, המטבח תוכנן בצורת מקבילים והעיצוב מתחשב בעובדה שזהו מטבח פתוח והוא חלק מהחלל הציבורי ולכן הוא תוכנן כחלק בלתי נפרד ממערך הריהוט.

אדריכל החודש הוא עידוא כספי - צילום מיטל בוגנים

עיצוב: עידוא כספי צילום: מיטל בוגנים

ערך מוסף: “בסופו של דבר מדובר בקשר אישי, קשר של אמון, מקצועיות שבעזרתו ובזכותו ניתן להגיע לתוצאות טובות, אני מאמין שזה הדבר המיוחד שאני מביא למערכת היחסים עם הלקוח”.

הכי אוהב בעבודה: ” את שלב התכנון, השלב בו אני לוקח חלל ריק ומתחיל להכניס לתוכו את הרצונות של הלקוחות שלי”.

המפגש עם דקור: “המפגש הראשון שלי עם דקור היה לפני שנים רבות, אני לא זוכר מה היה הפרויקט הראשון בו עבדנו יחד אבל היו מספר פרויקטים מוצלחים לאורך השנים שגרמו לי לחזור שוב ושוב. במשך השנים הוצאתי למפעל של דקור מספר סיורי סטודנטים, דבר שחיזק את הקשר שלי לחברה”.

אדריכל החודש הוא עידוא כספי - צילום מיטל בוגנים

עיצוב: עידוא כספי צילום: מיטל בוגנים

הכי אוהב בעבודה מול דקור: “אני אוהב את העובדה שיש מפעל מאוד מתקדם ואיכותי שמוציא מוצרים ברמה מאוד גבוהה עם גימורים מדויקים, בנוסף יש בחברה תשוקה מאוד גדולה לחומרים חדשים וניסיונות להוציא מוצרים חדשניים”.

הטיפ שלך לתכנון מטבח נכון: “בתכנון מטבח בחלל פתוח כדאי להתייחס למטבח כחלק מהריהוט של הסלון ולא להדגיש את החלוקה בין הפונקציות והפריטים הבודדים במרחב. אני ממליץ לתכנן ריכוז של אלמנטים גבוהים ולהפריד אותם ממשטחי העבודה ובכך לא נוצרת הפרדה בין המטבח, הסלון ופינת האוכל”.

אדריכל החודש הוא עידוא כספי - צילום מיטל בוגנים

עיצוב: עידוא כספי צילום: מיטל בוגנים

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]