אוקטובר 14

אדריכל החודש שלנו הפעם הוא מושיק חדידה (40), בעליו של המשרד HM אדריכלות ועיצוב פנים, שנפתח בשנת 2007 ואשר מתמקד בתכנון ובעיצוב פנים של בתים ודירות יוקרה, כמו גם בתכנון ועיצוב פנים של משרדים, מבני ציבור, בתי כנסת ואולמות תצוגה של רכבים. חדידה עובד בתחום כבר 16 שנים.

את הבית שצילמנו תיכנן על מגרש בגודל 640 מ”ר שממוקם במושב במרכז הארץ. הבית משתרע על פני 220 מ”ר, נפרש על פני קומה אחת ומשקיף לעבר בריכת שחיה. בעלי הבית, משפחה צעירה עם ילדים קטנים, הגיעו אל חדידה במטרה לשפץ בית ישן בן 100 מ”ר, אולם לאורך תהליך התכנון השתנה הבריף הראשוני והם החליטו להרוס את הבית הקיים ולבנות במקומו מבנה חדש.

 

מטבח של דקור בתכנונו של מושיק חדידה. צלם:רגב כלף

בית בתכנונו של מושיק חדידה. צלם:רגב כלף

 

“לבקשת הלקוחות, תוכנן ועוצב הבית בסגנון קלאסי. כשהגענו לשלב של תכנון המטבח הם חששו מיצירת מטבח כבד מדי, לכן בחרנו בסגנון הניו לק המודרני עבור החזיתות, את האי תכננו בסגנון פרובנס והשילוב בין שני הסגנונות יצר הרמוניה מאוזנת”. מספר חדידה.

מטבח של דקור בתכנונו של מושיק חדידה. צלם:רגב כלף

מטבח של דקור בתכנונו של מושיק חדידה. צלם: רגב כלף

ערך מוסף: “היחס האישי הוא הייחוד של המשרד שלי. הלקוחות שלי עובדים מולי, אני מקשיב להם ונותן מענה בזמן אמת. הניסיון הרב שאספתי במהלך השנים מאפשר לי לראות את הדברים ברמת המערכת וראיה זו חוסכת את הבעיות שנוצרות במעבר בין שלב הנייר לשלב העבודה”.

הכי אוהב בעבודה: “אני מתמקד בבתים פרטיים בעיקר, אני נהנה מזה כי זה תחום שמאפשר לי ליצור וגורם לי להרגיש שהשפעתי. כשאני מתכנן בית צריך להיות בו שילוב בין המעשי, העיצובי ובין דרישת הלקוח, לכך מתווספות מגבלות המציאות. חשוב לי להגשים את חלומותיהם של הלקוחות שלי, חשוב לי שכל לקוח יקבל ליווי אישי וירגיש שיש לו עם מי לדבר וחשוב לי לשמור על קשר בין תכנון החוץ לפנים”.

המפגש עם דקור: “כבר כשהייתי שכיר עבדתי עם דקור, והניסיון החיובי הזה הוביל אותי להמשיך ולעבוד אתם גם כעצמאי. אני מרוצה מאוד מאיכות החומרים ומהרמה הגבוהה של השירות – תמיד יש עם מי לדבר, תמיד יש אוזן קשבת וזמן תגובה מינימלי. דקור פרפקציוניסטים באיכות”.

 

מטבח של דקור בתכנונו של מושיק חדידה. צלם:רגב כלף

מטבח של דקור בתכנונו של מושיק חדידה. צלם: רגב כלף

אוהב במיוחד: “את מגוון החומרים שיש בחברה. דקור לא מקובעים, אני אוהב את איכות הביצוע והדיוק ואת הירידה לפרטים הקטנים”.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]