יולי 2015

האדריכלית טלי לוי הקימה את המשרד העצמאי שלה לפני 20 שנה, לאחר שסיימה את לימודי האדריכלות בבצלאל, במשך השנים לוי עסקה רק בתכנון פנים המבנה והיא עוסקת בליווי של לקוחות פרטיים בתהליכי שיפוץ שונים וכן בליווי של שינויי דיירים בפרויקטים קבלניים.

לוי מתגוררת בירושלים ועובדת בטווח שבין ירושלים ותל אביב, כאשר אחד החלקים החשובים בעבודתה הוא הקשר בינה לבין הלקוחות: “אנשים באים אלי עם חלומות כללים, ואני עוזרת להם להבין מה הם רוצים על מנת שהם יוכלו לקבל את הבית שהם רוצים”.

המטבח בו אנו מבקרים תוכנן עבור לקוחות חוזרים, שרכשו במקור דירה אחרת באותו המגדל. “בשלב הגדרת הצרכים והתכנון הראשוני של הדירה הבנתי שהדירה שהם קנו לא מספיק גדולה עבור הצרכים שלהם ולכן ייעצתי להם לשקול לרכוש דירה גדולה יותר באותו הבניין, והם אכן עשו זאת ורכשו את הפנטהאוז”.  היא מספרת. “גודלו של הפנטהאוז אפשר לנו לתכנן חלל ציבורי מרווח הפונה לחלונות גדולים המשקיפים על כל העיר והנוף הוא בעצם חלק בלתי נפרד מהעיצוב. הלקוחות ביקשו מטבח נקי, מודרני, עם אווירה טובה ועם כל האביזרים הנדרשים וכן הפרדת כשרות מלאה. על מנת לענות על הצרכים שלהם תכננתי במטבח שני איים, אחד בשרי והשני חלבי, כאשר כל אי מצויד בכיור, כיריים ומדיח נפרדים”.

“מסביב ממוקמים ארונות גבוהים המחולקים לשתי חזיתות, האחת מניו לק בצבע לבן בה ממוקמים המקררים הנסתרים, ארונות המזווה, מקרר היין ודלת אחת המהווה מעבר לחדר כביסה צמוד. החזית הגבוהה הנוספת עשויה מזכוכית בצבע אפור ודפנות שלייף לק בגוון תואם, והיא כוללת שתי יחידות בילט אין ובמרכז דלתות הזהה המסתירות שטחי אחסון ומשטחי עבודה נסתרים עבור מכשירי החשמל הקטנים”.

ערך מוסף: “הניסיון ארוך השנים שלי הוא ערך גדול מאוד לפרויקטים שלי, לא רק הניסיון בעבודה אלא גם בחיים, למשל בגלל שאני מאוד אוהבת לבשל אני מקפידה לתכנן מטבחים נוחים ויעילים. בנוסף, הסבלנות שלי עוזרת לאנשים בתהליך המורכב של השיפוץ ואני עוזרת להם להפוך את התהליך לנעים יותר”.

הכי אוהבת בעבודה: “להתמודד עם האתגר של פרויקט חדש, ואת הליווי והקשר ארוך הטווח עם האנשים, אני אוהבת ללוות אנשים ולעזור להם לקבל החלטות שמשפיעות על החיים שלהם, אני מלווה אותם בכל החלטה בדרך לבית חדש או מחודש החל מהתכנון הכללי ועד לבחירת הרהיטים והתאורה”.

המפגש עם דקור: “המפגש הראשון שלי עם דקור היה לפני כשנתיים, הלקוחות שלי בחרו בדקור בגלל שהן אהבו את חזיתות הניו לק שהוא חומר מאוד יפה ואיכותי, ומאז חזרתי לעבוד איתם”.

הכי אוהבת בעבודה מול דקור: “אני עובדת מול מעצבת מקסימה, איילת מסניף ירושלים, שעושה עבודה מדהימה עם ירידה מדויקת לכל הפרטים הקטנים שמבטיחים שהמטבח יוצא בצורה הטובה ביותר, בנוסף אני אוהבת שכל העבודה נעשית בצורה הטובה ביותר ויש אחריות ואת היכולת לטפל בכל בעיה קטנה שעולה בדרך”.

עוד קצת: “הדבר שהכי מרגש אותי הוא לקוחות חוזרים, אנשים שחוזרים לאחר מספר שנים כאשר הם רוצים לחדש את ביתם או לעבור לבית חדש, ואז אני יודעת שהצלחתי”.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]