הדפסה מעולם אחר

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

הטכנולוגיה החדשה מציע לנו שפע של הזדמנויות לממש פוטנציאלים של רעיונות והברקות שעולות לנו לראש, ומאפשרת להוציא לפועל כל מני מיזמים שעד לא מזמן היו נחשבים למדע בדיוני. כיום, בזכות היכולת להדפיס אובייקטים מתלת מימד באמצעות מדפסות משוכללות, ניתן לבנות דברים מדהימים תוך זמן קצר, ובדיוק רב. כיום ניתן לבנות דגמים של מבנים, צעצועים, כלים שונים ומוצרים שהיו קודם בקובץ דיגיטלי על המחשב והוצאו אל הדפסה תלת מימדית דרך מדפסת מיוחדת, תוך שמירה על מקוריות הסרטוט והדיוק על המילימטר!

 

מדפיסים לכם מציאות

דרך חברת המימד הרביעי גם אתם יכולים לממש את הרעיונות והמיזמים שלכם לכדי מוצר מוגמר פיזי! בואו והפיחו חיים במודלים של בניינים, כלים חדשניים שישנו את פני השוק, צעצועים ודמויות מקומיקס, תכשיטים, תבניות ופריטים אחרים דרך הדפסה תלת מימדית!

 

שירותי הדפסת תלת מימד – ליחידים וחברות

במקום שתצרו קשר עם חברות סיניות לצורך בניה של פרויקטים למוצרים מפלסטיק, הליך שיכול לקחת לכם זמן רב, הוצאות מרובות וחוסר תיאום לגבי הדיוק של מה שאתם באמת מבקשים, דרך חברת המימד הרביעי אתם עושים הזמנה בן רגע ותוך זמן קצר אתם מקבלים את המוצר המוגמר ברמת דיוק מרבית!

כן, כבר לא צריך לטרוח ולעמול קשה. צוות המומחים שלנו יסייעו לכם בבניית המודל הראשוני, האב טיפוס של המוצר אותו אתם מעוניינים לבנות, כולל הבחירה בחומרי הגלם המתאימים ועד הבאתו לכדי הדפסה תלת מימדית ברמה גבוהה. צרו קשר ותוך שעה בלבד אתם מקבלים הצעת מחיר שווה באמת!

 

פרויקט גמר למודל של מבנה

יש לכם פרויקט לימודים במסגרת לימודי תואר ראשון באדריכלות? פרויקט גמר בעיצוב פנים לדירות? להכין דגם של מבנה או בית על כל תכולתו יכול להיות מפרך וקשוח בהחלט. אתם צריכים המון חומרים ולעמוד על רמת דיוק מאוד גדולה בכדי להוציא לפועל את הפרויקט שיכניס אתכם לתעשייה. אך למעשה, הדרך הרבה יותר קלה ממה שאתם חושבים. דרך חברת המימד הרביעי תוכלו להכין את המודל המיניאטורי לבית או הבניין שאתם צריכים, ברמה גבוהה ובמחירים שווים בהחלט!

 

מודלים לעולם הרפואה

אין מזלזל בעובדה שלימוד וחקר עולם הרפואה נמצא בראש סולם העדיפויות של כל חברה. אחת הדרכים לקדם ולפתח את עולם הרפואה בעולם זה דרך הלימוד של דור המחר של רופאים, אחיות וצוותים רפואיים. אלא, שהמלאכה הזו יכולה להיות סבוכה וקשה ובמיוחד בדרך בה מציגים את המערכות והאיברים הפנימיים של גוף האדם דרך מצגות, סרטוני תלת מימד שלא תמיד ממחישים בצורה ברורה וכמובן תמונות מתוך ספרים.

כיום, אפשר פשוט להדפיס את הדגמים לאיברים ולמערכות הללו ובכך למצוא פתרון מושלם להעברת החומר הנלמד. באמצעות הדפסה תלת מימדית אפשר ליצור מודלים של מוח, לב, ריאות ושלל מערכות פנימיות של גוף האדם. כך תוכלו להרצות טוב יותר את החומר ולהעביר את המידע בדרך יצירתית ומקורית יותר!

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!