טפטים מעוצבים דרך נפלאה לחידוש המטבח וארונות הבית

טפטים מעוצבים נחשבים לדרך נהדרת לחדש את המראה של המטבח שלכם ואופציה אמיתית להוסיף קצת צבע לארונות הישנים. המחיר הכדאי שלהם, העובדה שאין כל צורך בהזמנה של בעל מקצוע וההדפסים המרעננים – הפכו אותם לבחירה של ישראלים רבים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם ניגשים לעבודה.

לשמור על הקונספט העיצובי הקיים בבית שלכם

חשוב להתאים את הטפטים לאריחים הקיימים, לסגנון התאורה ולקו העיצובי הדומיננטי. בעזרת הדבקת טפטים מעוצבים, תוכלו לשמר את הסגנון העיצובי של המטבח שלכם ולהעניק מעטפת הגנה דקורטיבית לכל ארונות האחסון הישנים. מומלץ לבחור בטפטים שמתכתבים עם פלטת הצבעים השלטת ולא לבחור בצבעים עזים או בולטים מדי.

להתאים את גוון הטפטים לגודל המטבח

אם כבר הזכרנו בחירה חכמה של גוונים, מומלץ לבחור בצבע שיתאים לגודל המטבח העומד לרשותכם. טפטים בגוון בהיר או בהדפס גיאומטרי הם ללא ספק הבחירה הטובה ביותר עבור מטבחים קטנים אשר מצוידים במעט ארונות אחסון. עבור מטבחים גדולים יותר ומזווה עשיר – מומלץ לבחור בגוונים הכהים והסולידיים יותר.

לשים לב לידיות של הארונות ולסוג הפרזול

סוג הארונות וידיות המתכת שלהם עשויים להשפיע על הטפט האידאלי בעבורכם. מומלץ לבחור בטפטים אשר לא יגנבו את הפוקוס מידיות המתכת העתיקות ויאפשרו לפרזול המרהיב לקבוע את הטון של החלל העומד לרשותכם. במקרים שבהם הידיות הן החלק הדומיננטי בארון, רצוי לבחור בטפטים אשר ייצרו את הקונטרס המושלם.

לבחור את הטקסטורה שמתאימה לצרכים שלכם

כיום ניתן לבחור מבין שפע של טפטים ולהתאים את הטקסטורה המתאימה לצרכים הייחודיים שלכם. עבור ארונות המטבח, שווה לשקול לבחור בגימור מחוספס יותר (אשר יאפשר לכם להניח בנוחות את הכלים השונים) מאשר עבור ארונות הספרים והשירות של הבית. חווית המשתמש היא חלק אינטגרלי מעולם העיצוב המודרני וזוהי הזדמנות נהדרת להתחיל וליישם אותה גם בבית שלכם.

לבצע עבודה איכותית שתחזיק מעמד למשך שנים

הדבקת טפטים אינה משימה מסובכת ואינה דורשת כל ידע מוקדם או שימוש בחומרי הדבקה מסוכנים. סיבות אלו הפכו אותה ללהיט בעולם הDIY  ולדרך פרקטית לשדרג כל מטבח או ארון שירות. יחד עם זאת, חשוב לוודא שיש לכם מספיק חומר גלם ושאתם מצוידים במספריים איכותיים בכדי לבצע עבודה נקייה. שימו לב לבועות האוויר שעלולות לצוץ במהלך תהליך ההדבקה ונסו למנוע אותן על ידי עבודה רציפה ומשטח נקי.

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]