כך תבחרו את השיש המושלם למטבח שלכם

שיפוץ מטבח הוא אחד המשימות המורכבות ביותר בעת שיפוץ הבית ונראה כי הוא גונב את תשומת הלב, מכיוון שיש ב אלמנטים רבים הדורשים בחירה נכונה ושימת לב לכל פרט ופרט בעת בחירתם. עיצוב מטבח מתחיל מבחירת סגנון עיצוב כללי ולאחר מכן יש לשבץ בו את כל האלמנטים הדרושים כמו – את השיש, את ארונות המטבח, הברזים, הכיורים ובכלל כל דבר שימושי בסיסי אחר. אך מכל הדברים הבסיסיים, יש צורך לבחור בקפידה את השיש, שהרי הוא הפריט הדומיננטי בחלל ולו יש משמעות רבה בכל הקשור לעיצוב המטבח וגם לנוחות שלכם בעת בישול ואפייה. למעשה, השיש משמש כמשטח עבודה שימושי לכל דבר, לכן עליו להיבחר בקפידה.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים שיש למטבח?

בחירת שיש איכותי – יש לא מעט סוגי שיש ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות (תוכלו לראות מידע נוסף בקישור הזה), לכן טרם בחירת השיש יש להכיר היטב את הסוגים הקיימים בשוק. הסוגים הפופולריים הם: שיש קוריאן, שיש אבן קיסר, שיש חברון, שיש גרניט ועוד מגוון סוגים אחרים. אך בכל מקרה אל תתפשרו על איכות ובחרו בשיש דוחה כתמים וכזה שלא נשרט בקלות על ידי חיתוך.

בחירת צבע מנצח – לצבעים יש כוח עז והשפעה רבה על נראות המטבח, לכן יש לבחור בקפידה את צבע השיש ולהתאים אותו לעיצוב הכולל של המטבח כך שהוא ייראה כחלק מהעיצוב הכללי. לרוב אנשים נוטים לבחור צבעים סטנדרטים כמו – גווני לבן, שחור, אפור ועוד צבעים דומים להם, אך כמובן תמיד תוכלו להשקיע מחשבה ולבחור צבע שונה מהסטנדרט המקובל ולהרוויח שיש יוקרתי ויפה. כמו למשל- בגווני כחול, צהוב, ירוק בהיר ועוד צבעים מיוחדים שישברו את המראה הסטנדרטי.

בחירת חומרי איטום איכותיים ביותר – כחלק מבחירת השיש עליכם לבחור גם בחומרי איטום איכותיים, שהרי השיש חשוף למים ולחות ובחירת לא נכונה של חומרי איטום יכולה להיות סבל של ממש, שהרי המים יכולים לחלחל לתוך השיש ולגרום לצרות צרורות לכן, לא די בבחירת שיש איכותי, אלה הקפידו גם לאטום אותו עם חומרים איכותיים.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]