כניסה מיוחדת

Decor  מציגה דלת כניסה מרשימה במיוחד  מבית Doorel בפרוייקט של לא אחר מהאדריכל המוכשר מושיק חדידה. לא בכל יום יוצא להתקל בדלת כניסה יחודית במימדה ותמירותה שתוכננה בקפידה מבחינת העיצוב וגם מבחינת החומרים העמידים ממנה היא מורכבת.

כמו כל הבית, גם דלת הכניסה עוצבה בקווים נקיים, אלגנטים והרמוניים. חדידה יצר למעשה דלת  המוטמעת בנראות הכוללת של החזית בשיטת ‘קו האפס’ הנהוגה בפרוייקטי יוקרה בהם ניכר טאצ’ מנימליסטי. על מנת לשוות מראה מרשים אף יותר יצר חדידה קווים הורזנטליים המייצרים מראה יוקרתי.

דלתות כניסה ופנים יפות ומעוצבות לבית, המחופות בחומר חדשני, ייחודי ועמיד: הניולק! חומר זה אשר מספק לדלת ברק ייחודי, עשוי סיבי זכוכית דחוסים, מהווה שילוב אידיאלי בין ויזואליות יפה ופרקטיות מנצחת. עמידותו הגבוהה באה לידי ביטוי בכך שאינו סופג מים, לחות ושמנים, עמיד בחום הגבוה של קרני  UV המגיעות מהשמש, אינו דוהה לאורך השנים, אנטי- בקטריאלי ונחשב לבלתי שריט מאחר וניתן להעלים כל שריטה ע”י ליטוש פשוט וקל. מבחינה עיצובית, החומר ניתן לבחירה במגוון של כ-20 צבעים וגוונים שונים, אשר יתאימו לכל קונספט עיצובי. אם לא די בכך, מדובר בחומר ירוק וידידותי לסביבה.

דלתות הן אחד הפריטים העיצוביים בבית, אשר באופן אוטומטי, מבלי להקדיש מחשבה או תשומת לב מיוחדת, אנו עושים בהן את השימוש הרב ביותר. כל כניסה ויציאה מהחלל דורשת את לחיצת הידית, פתיחה וטריקה- פעולות אשר חוזרות על עצמן אינספור פעמים ביום. אי לכך, דלתות הינן בעלות פוטנציאל שחיקה גבוהה ורצוי שתהיינה חזקות, עמידות ואיכותיות במיוחד.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]