ארונות הזזה מעוצבים שישדרגו לכם את חדר השינה

חשיבותם של ארונות לעיצוב חדר השינה

כאשר אנו מעצבים חדר שינה, אנחנו מקדישים הרבה מאוד תשומת לב לבחירת המיטה והשידה, אבל חשוב מאוד שלא לשכוח את הארון. הארון, בגלל היותו רהיט כל כך מרכזי שתופס הרבה מאוד מקום, הוא פרט מאוד חשוב שיכול לשנות לחלוטין את כל עיצוב חדר השינה. בחירה נכונה של ארון יכולה לא רק להתאים לעיצוב הכללי של חדר השינה, אלא אף להוסיף ולשדרג באופן משמעותי את המראה הכולל של החדר. כדאי, אם כן, לבדוק היטב את ההיצע הקיים בשוק טרם בחירת הארון שיתאים לחדר השינה שלכם.

מגוון רחב של סוגי ארונות

כיום, ניתן למצוא שלל סוגים של ארונות, אשר יכולים להתאים לכל חדר שינה בכל עיצוב. ניתן למצוא ארונות בעיצוב קלאסי יותר ומודרני יותר, ארונות שעשויים עץ וארונות המשלבים גם חומרים כגון מתכת וזכוכית. כמובן שניתן למצוא גם סוגים שונים של ארונות- קיימים ארונות שדלתותיהן נפתחות לצדדים כפי שהיה נהוג במשך שנים, אך בשנים האחרונות טרנד הארונות עם דלתות ההזזה החל תופס תאוצה.

כל היתרונות של ארונות הזזה

לארונות הזזה יש יתרונות רבים על אלה המסורתיים, ואין פלא שארונות מסוג זה החלו להופיע ביותר ויותר בתים לאחרונה.

הייתרון הבולט ביותר של ארונות מסוג זה הוא החיסכון המשמעותי במקום שהם מאפשרים. בזכות העובדה שהדלת לא נפתחת אלא זזה הצידה, היא לא תופסת מקום נוסף. עובדה זו הופכת את ארון ההזזה לבחירה האידאלית עבור כל סוג של חלל- בין אם מדובר בחדר ארונות, שהוא צר מטבעו, ובין אם מדובר בחדר שינה קטן יחסית. ארון ההזזה יכול לאפשר מרחב תמרון גדול יותר וניתן למקם אותו בכל נקודה בחדר, מבלי להתחשב במידות המפתח של הדלת.

בנוסף לכך, אין מתחרים לנוחות שבשימוש בדלתות ההזזה. בניגוד לארונות מסורתיים בעלי דלתות רגילות, שרעש הטריקה הרם שלהן עלול להשמע למרחקים, דלתות ההזזה שקטות וחלקות. הן לא משמיעות כל רעש כאשר הן נפתחות ונסגרות, ולא מהוות מטרד בבית.

ארונות הזזה הם גם בטיחותיים מאוד לכל בני המשפחה, והם מהווים בחירה אידאלית עבור משפחות עם ילדים קטנים שקיימת סכנה שדלת ארון רגיל תיטרק עליהם.

את ארונות ההזזה ניתן ליצור בכל צבע ובכל צורה, כך שהם יוכלו להתאים למגוון משתנה של עיצובים ולהשלים באופן אידאלי את מראה חדר השינה שלכם. את המבנה החיצוני של הארון ואת החלוקה בין חללי האחסון ניתן להתאים באופן אישי, כדי ליצור התאמה מושלמת הן לגודל החלל והן לצרכיו של כל לקוח ולקוח.

הארון שתרכשו לא חייב להיות סתם עוד רהיט בחדר השינה. הוא יכול לשדרג את החדר כולו ולתת לו טאץ’ מודרני ורענן, עם אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם הרהיטים.