בישול ביתי נוח עם מטבחים יוקרתיים

השנים האחרונות מביאות עמן מגמה של פיתוח בענף המטבחים, פתרונות אחסון מיוחדים מצטרפים אל השוק, חומרי גלם חדשים משתלבים בעיצוב המטבח וישנם המון רעיונות חדשים. המטבח הוא אחד האזורים השימושיים ביותר בבית, ההבדלים בין מטבח נוח יותר או פחות יבואו לידי ביטוי ברצון לבשל ולארח, כאשר המטבח נוח בני הבית ייהנו מאורח חיים בריא יותר ואפשרות לצמצם בהוצאות לרכישת אוכל מוכן. מטבח יוקרתי נוח יעודד בבני הבית את חדוות הבישול המשותף, היום אפשר למצוא מבחר גדול של מתכונים אונליין, הבישול הפך לתחביב של ממש.

מהו מטבח יוקרתי?

תחת הקטגוריה “מטבחים יוקרתיים” תמצאו מטבחים המשלבים סגנון עיצוב מאוד מפואר מול מטבחים בעיצוב פשוט או כפרי המשלבים חומרי גלם מובחרים ויקרים. את יוקרת המטבח כדאי לבסס על חומרי גלם חזקים, עמידים ונוחים לניקוי, התקנת מטבחים יוקרתיים עשויים חומרי גלם מתאימים מבטיחה עמידות לשנים רבות, ההשקעה במטבח היוקרתי תוכל לחסוך לכם הוצאה חוזרת לתיקון המטבח או החלפתו.

מה מציעים מטבחים יוקרתיים?

  1. רמת גימור מושלמת הבאה לידי ביטוי בתשומת לב הניתנת לפרטים הקטנים ובחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר.
  2. תאורה מעוצבת המתבססת על נוחות, יעילות ועיצוב. המעצבים מעצבים את התאורה למטבח עם הרבה יותר מנורות פלורסנט אחידות.
  3. בחירת אריחי קרמיקה למטבח תוך שילוב דגמים מיוחדים, אריחים של זכוכית, פסיפס ושאר עיצובים יוקרתיים ומודרניים.
  4. עיצוב מתוחכם המשלב את כל הפיתוחים החדשים בענף.
  5. מטבחים יוקרתיים מתבססים לרוב על מרחבים גדולים המעניקים נוחות מקסימלית תוך זרימה נכונה של התנועה במרחב.

עיצוב מטבחים יוקרתי מודרני

חומרי הגלם המובילים את העיצובים המודרניים הם נירוסטה, משטחי עבודה גדולים, כיורים רחבים, אריחי קרמיקה למטבח עם ציפוי דוחה כתמים, כיריים קרמיות, מערכות אחסון משוכללות ועוד. מטבח יוקרתי מודרני מתאים לבתי משפחות לצד בתי יחידים או זוגות מבוגרים. העיצוב מתאים גם לשימוש של ילדים תוך השמת דגש על בטיחות המטבח. מטבח יוקרה יהפוך לממלכה של ממש בעבור חובבי הבישול.

סגנון העיצוב הכפרי מלווה את המטבחים הביתיים מזה מאות שנים, גם היום ישנם רבים המעדיפים לעצב את המטבח היוקרתי שלהם בסגנון כפרי. הם בוחרים לשלב עץ מלא כחומר גלם עיקרי יחד עם כיורים גדולים עשויים חרסינה או נירוסטה. המטבח הכפרי היוקרתי משלב את כל היתרונות בכל אחד מהעולמות, הוא מביא עמו מראה חמים ומשפחתי יחד עם כל היתרונות של המטבח המודרני.

דגשים לעיצוב חכם של המטבח

תחילה, חשוב יהיה להקפיד על בחירת חומרי גלם עמידים בתנאי לחות ונוחים לניקוי, לא כל סוגי הרהיטים מתאימים למטבח. אחת הטעויות הנפוצות ביותר בעיצוב מטבחים יוקרתיים היא העדר פונקציונליות. יש לזכור כי המטבח נועד לשימוש, גם את המטבח היוקרתי ביותר לא כדאי להפוך למוזיאון. לסיום נדגיש את חשיבות הבטיחות בקבלת ההחלטות בדבר עיצוב המטבח, יש להרחיק מהמטבח חומרים דליקים.