חיפוי זכוכית למטבח

המטבח הוא מרכז הבית מבחינה רגשית וקולינארית. לכן, חשוב מאד כי המטבח יהיה נעים למראה ואסתטי. זוהי הסיבה כי המטבח הוא האזור שמשקיעים בו הכי הרבה מבחינת העיצוב, הן מבחינה תכנונית והן מבחינה תקציבית, בכל עבודת שיפוץ/ בנייה.

עד לא מזמן היה מקובל להשתמש בקרמיקה, חרסינה ואבן טבעית כמספקי הגנה לקיר מפני רטיבות וכתמים וכמשטחים שניתן לנקותם בקלות.

לאחרונה יצא טרנד חדש לשוק בתחום חיפוי קירות המטבח: חיפוי זכוכית למטבח.

 

מדוע הבחירה של חיפוי זכוכית למטבח הינה כדאית?

  • מידות- חיפוי הזכוכית מתאים מבחינת מידות לכל מטבח באופן מושלם משום שהוא נחתך על פי מידה מדוייקת, בניגוד לחיפויים מאריחים שגודלם קבוע מראש ולכן יש לחתוך אותם. במקרה של חיפוי זכוכית למטבח – החיפוי מותאם מראש למידות המטבח ולכן אין צורך לחתוך אותו בזמן ההרכבה.
  • ניקוי קל-  בזכוכית אין חריצים כפי שיש באריחים והמשטח הינו חלק ואחיד. אפשר לנקות את חיפוי הזכוכית בתכשירי ניקוי סטנדרטיים הנמצאים בכל בית.
  • עיצוב –  מתקבל מראה נקי, אסתטי, אלגנטי ומודרני. המשטח הינו אחיד וללא חריצים. אפשר לבחור חיפוי זכוכית למטבח במגוון רחב מאוד של צבעים או הדפסות (כל תמונה או דוגמה ניתנות להדפסה באיכות גבוהה על גבי הזכוכית), ולכן נפתחות אינסוף אפשרויות לדרך בה תוכלו לעצב את המטבח שלכם. לא עוד אריחים קבועים מראש הבאים מן החברה המייצרת, כעת אתם יכולים להיות שותפים לעיצוב החיפוי במטבחכם. כל מטבח הופך להיות ייחודי ושונה מן האחר.  אפשר גם להתאים את גוון הזכוכית לצבע השיש במדוייק והמראה המתקבל אלגנטי ביותר.
  • עמידות וחוזק-  חיפוי זכוכית למטבח עשוי מזכוכית בעובי של 6 מ”מ שעברה תהליך חיסום שהופך אותה לחזקה במיוחד ועמידה בפני טמפרטורות חום גבוהות ובפני פגיעות חזקות.

חשוב כי  חיפוי זכוכית למטבח יהיה מסוג קליר ( אקסטרה קליר), זוהי זכוכית אשר עברה תהליך של הוצאת העופרת ולכן היא שקופה במידה רבה יותר ונעדרת הגוון הירקרק המצוי בדרך כלל בחיפוי העשוי מזכוכית רגילה ועלול לגרום לשוני בגוון חיפוי המטבח (השימוש בחיפוי מזכוכית רגילה מתאים כאשר ברצוננו שהחיפוי יהיה צבוע בגוונים כהים. אזי הירקרקות המצוייה בזכוכית אינה משנה את גוון הצבע). אפשר לקבל את חיפוי זכוכית המטבח בגוון צבוע וכך יש אופציה לבחור מגוון צבעים רחב ביותר.
קיימת אופציה נוספת שהינה להיט חם בשוק חיפויי הזכוכית: חיפוי זכוכית למטבח שהוא מודפס, וכאן ניתן לבחור באין סוף דוגמאות (או לעצב דוגמא משלכם. ניתן להדפיס כל תמונה קיימת על חיפוי זכוכית בתנאי כמובן שהרזולוציה שלה גבוהה ואיכותית.

 

מגוון אפשרויות העיצוב באמצעות חיפוי זכוכית למטבח הוא עצום. כל שנותר עליכם לעשות הוא להכנס אל חברה המתמחה בנושא ולהתחיל לבחור ולעצב.

 

באדיבות אתר שבירו גלאס חיפוי זכוכית http://www.shviro.co.il/