חיפוי זכוכית לקיר המטבח

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]

המטבח שלנו הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. אנו נוהגים לבלות בו לא מעט במהלך היום, בין אם לצורך הכנת האוכל או אפילו האכילה עצמה. כשמעצבים את המטבח חשוב לשלב בו, מצד אחד, אלמנטים עיצוביים נכונים, שייצרו את האווירה המתאימה וגם את הסגנון הנכון, אך במקביל, חשוב גם שיהיו כאלה, הנחשבים לפונקציונאליים. אלמנטים שיעשו את החיים שלנו קלים יותר. חיפוי קיר מזכוכית יכול להיות אחד הפתרונות המתאימים, וכזה שיוכל לשרת את המטבח שלנו (וגם אותנו) בצורה הטובה ביותר.

יתרונותיו של חיפוי קיר מזכוכית

אם אתם מעוניינים לשלב חיפוי קיר מזכוכית למטבח שלכם, תוכלו ליהנות מיתרונות רבים. ראשית, מדובר בפתרון קל מאד לניקוי. פעמים רבות, במהלך הבישול, אזור הכיריים והתנור כולו מתלכלך. השמן קופץ, הרוטב מלכלך את האזור ונוצרים כתמים. כשמדובר בחיפוי העשוי מזכוכית כל מה שצריך זו מטלית רטובה והכתם או הלכלוך יורדים במהירות רבה. ללא חיפוי זה, עשוי להיוותר במקום לכלוך שלא יורד. בנוסף, מדובר באלמנט עיצובי, אלמנט דקורטיבי המגיע כיום במגוון רחב של דוגמאות ועיצובים. ישנם חיפויי קיר מזכוכית בצבע אחד, ישנם כאלה המשלבים כמה צבעים, ישנם חיפוי קיר הכוללים ציורים והדפסים של פרחים או אחרים, שכוללים צורות גאומטריות. אפשר לבחור בכל אלמנט שרוצים כדי להוסיף למראה של המטבח וליצור את האווירה הנכונה. יתרון נוסף הוא העובדה שמדובר גם בפתרון ששומר על הקיר. השימוש בחיפוי מזכוכית מגן על הקיר מפני לכלוכים מיותרים, לכלוכים, שנוצרים כאמור, לא מעט במהלך הבישול וגם במשך הזמן.

רגע לפני שבוחרים את החיפוי

לפני שאתם בוחרים את חיפוי הקרי העשוי מזכוכית למטבח שלכם, בצעו סקר שוק. פנו לחברה, המתמחה בעיצוב וייצור חיפויים שכאלה והשוו בין כמה אפשרויות שונות. התייחסו לסגנון העיצובי של המטבח ונסו לבחון איזה סגנון עיצובי של חיפוי קיר יוכל להתאים. זכרו, לחיפוי הקיר ישנה השפעה רבה מאד על המראה המתקבל. הוא תופס שטח נרחב מהקיר כולו ובולט מאד לעין. חשוב לבחור אותו בקפידה ומוטב, לפני שבוחרים, לבדוק מהן האפשרויות הקיימות בשוק. במידה ומתקשים, כדאי לקחת הישר למטבח כמה דוגמיות של חיפויים ולראות איזו תחושה מתקבלת במטבח איתן. הן מבחינת הצבע, הן מבחינת הטקסטורה ועוד. מומלץ גם להיעזר במקצועיים בתחום, וגם לראות דוגמאות של מטבחים מוכנים, שבהם הותקנו חיפויי קיר אלה. כך ניתן יהיה לקבל מושג כללי ולהבין את זה טוב ונכון ויותר.