חיפוי קירות בבריקים

אבן. כל אבן מספרת סיפור, אבן אשר נחצבת ממעמקי האדמה, אשר מובלת באוקיינוס הרחב, אבן ירושלמית, אבן צפחה, בריק מלוטש, טופו, כורכר, אבן ירושלמית ואבן טבעית.

כאשר משלבים אבנים בעיצוב הפנים, ניתן ליצור מראה ייחודי ולהעניק לכל מבנה אופי משלו.
כיצד לעשות זאת נכון? על כך במאמר הבא  

 

חיפוי קירות פנים

מעבר לשכבת בידוד אקוסטית נוספת, הגנה מפני לכלוך ואבק ושדרוג משמעותי למראה דירה/ משרד או כל מבנה אשר חיפוי פנים נבחר אליו, נמצא כי מבנים אשר מקבלים שכבת הגנה נוספת גם שומרים על מראה עדכני לאורך זמן, דבר המשמר את הערך המבנה ומאפשר ליהנות מבית, שתמיד נשאר עדכני ויוקרתי.
אילו סוגי חיפוי מומלצים לקירות פנים הבית?

 

חיפוי אבן צפחה טבעית

קיימים כמה סוגים של חיפוי פנים החל מאבן צפחה טבעית, מהחזקות הקיימות בשוק, אשר מגיעה מהשכבות העמוקות של האדמה, ומתהווה בטמפרטורה גבוהה, כך שנוצר בה מבנה מיוחד, שהוא מעין פיצול פנימי לשכבות אבנים קטנות, היא מעניקה מ ראה מודרני עדכני, ויחד עם זאת שומרת על חזות טבעית, מגיעה בגוונים בהירים וכהים ובעלת יכולת איטום גבוהה.

 

חיפוי קירות המטבח

מומלץ לחפות את קירות המטבח  עם לבני בריקים, הם מעניקות מראה חם ואסתטי לצד הגנה מרטיבות, לחות והיווצרות עובש. יתרון נוסף בחיפוי בריקים, הוא ההיצע הרחב, שכן ניתן לבחור בריקים בגוונים שונים, ובכך להתאימם לכל עיצוב. כיום, ניתן לבצע הזמנות, בהתאמה אישית, החל מגודל הבריקים, השוני ביניהם, קשת הגוונים שתרכיב אותם וכדומה.

המטבח הוא חלל בבית אשר בו מבשלים, מטגנים, שוטפים כלים, יש שימוש באש ובמים בתדירות יומיומית אפילו רגעית, במטבחים מסוימים, זרימת המים, אדי הבישול, ריחות הבישול, כל אלא דורשים חיפוי קירות, אשר מונעים עובש, פטריות ואטומים מספיק על מנת להתמודד עם הלחות הגבוהה.
במטבח  הוא החדר המרכזי לאחר הסלון, לעיתים חלק ממנו, והעיצוב שלו מאוד דומיננטי בבית ומשפיע על שאר חדרי הדירה ולכן חשוב לעצב אותו בהתאם, באופן מזמין, מרגיע, להעניק לו אווירה כפרית ורגועה, כל אלה יהפכו את חווית הרחצה לנעימה, רגועה ומרעננת יותר.

 

חיפוי אבן כורכר

חיפוי נוסף ומעניין הוא חיפוי הכורכר, אשר משמש גם כחיפוי קירות אבן לעמודי פנים וקירות דקורטיביים. האבנים מגיעות בגוונים חמים, מעובדים ומנוסרים, להענקת מראה נקי ומודרני ויחד עם זאת עם קריצה כפרית, או שניתן לכבסן ולעגלן בפינות וליצור מראה עתיק ומחוספס.

 

חיפוי אבן טופו

אבן זו מגיעה ביבוא מאיטליה, הנוצרת כתוצאה מפעילות וולקנית, ומגיעה בגווני שוקולד, ירוק-אפור ושחור, מתאימה עד מאוד לשימוש דקורטיבי של הבית כמו הגינה החל מיצירת אדניות, חיפוי כניסות, עמודים, שבילים, ריצוף, בניית מדרגות, וחיפוי גדרות. ניתן אף לשלב בין הגוונים השונים וליצור מראה מעניין. הבית, רצפות, גרמי מדרגות ועוד מומלץ לגשת ישירות למפעל, ובכך לחסוך פערי תיווך. במפעל ינסרו, ויתאימו את האבן, באופן מיטבי, לחלל המיועד.