טיפים חשובים בבחירת ריהוט משרדי

בבואכם לבחור ריהוט משרדי חדש לבית העסק שלכם, עליכם לעשות זאת תוך חשיבה ותכנון נכונים, בכדי שהריהוט יוכל לתת מענה לצרכים הדרושים לכם ולעובדיכם במהלך שעות העבודה. על הריהוט המשרדי צריך להיות מעוצב והוא צריך לשדר מסר עבור הלקוחות שלכם יקבלו בשעה כאשר הם מגיעים אליכם. כמו כן וחשוב לא פחות, עובדי החברה צריכים להרגיש בנוח במהלך יום העבודה.

לפניכם מס’ טיפים שיוכלו לעזור לכם בבחירת ריהוט משרדי.

  • חומרי הגלם- מומלץ לבחור ריהוט משרדי שעשוי מחומרי האיכותיים ביותר, עץ מלא, פורניר, זכוכית, אלומיניום, וכל חומר אחר שיכול לעמוד מול הצרכים היומיומיים ומול כמות תנועת האנשים במהלך היום במשרד.
  • גודל המשרד- בחרו ריהוט משרדי אשר מתאים לגודלו של חלל המשרד, גם אם אתם חולמים על שולחן מנהלים גדול ו רחב, אך במשרדיכם החלל מאד קטן – עדיף לבחור שולחן שמתאים לחלל, ולא סוגר אותו.
  • התאמה בין הרהיטים- רצוי להתאים את סוג הרהיטים אל האווירה אותה אתם רוצים ליצור במשרד. סמכותיות? חדשנות? יצירתיות? החומרים השונים והצבעים של הריהוט יכולים לשדר את המסר אותו אתם רוצים להעביר.
  • מדידה מוקדמת- בטרם הגיעכם לחנות הרהיטים, מדדו את החללים השונים, בהם תרצו למקום את ארונות האחסון, המדפים והמגירות, זאת בכדי שיתאימו לחלל ולצרכים שלכם. בעת הרכישה, תוכלו לבחור את גודל הריהוט ואת הגובה הרצוי והמתאים לכם.
  • התאמה לצרכי העובד- רצוי לרכוש ריהוט משרדי שיתאים לצרכי העובדים במשרד. למשל כסא משרדי צריכים להתאים לישיבה ממושכת ורמת הנוחות שלהם צריכה להיות גבוהה מאד.
  • ניסוי וטעייה- בטרם בחרתם לרכוש את הריהוט, נסו אותו בעצמכם, שבו על הכסא ודמיינו עצמכם יושבים מול השולחן, פתחו וסגרו את דלתות הארונות והמגירות, בדקו אם דלפק קבלה הוא בגובה הנכון והבינו האם הם מספקים את כל דרישותיכם.
  • ספק אחד- רצוי לרכוש את כל הריהוט למשרד במקום אחד, בדרך זו, תוכלו להרוויח מחיר נוח יותר, על כמות גדולה של ריהוט.
  • עלויות הובלה- בדקו מה עלויות הובלת הריהוט והרכבתו אצלכם במשרד.

בחירת ריהוט משרדי הוא עניין חשוב ביותר, לכן כדאי להקדיש זמן ומחשבה. רצוי לערוך סקר שוק, לבדוק את טיב המוצרים, החומרים מהם עשויים, לבדוק במס’ חנויות ואצל מס’ ספקים. היום ניתן ליהנות מהיצע שוק גדול ונרחב, כך שבטוח תמצאו לכם את הריהוט הטוב ביותר עבור בית העסק שלכם.

היום באינטרנט, ניתן להתרשם באתרים המיועדים בדיוק לכך. ניתן לראות תמונות, לצפות בסרטונים, לקרוא על טיב החומרים, על ארץ יצורם. מומלץ לבקר בכמה שיותר אתרים המתמחים במכירת ריהוט משרדי, כמו כן, רצוי לבדוק מס’ חנויות במקביל ולהתרשם כמה שיותר. בנוסף, מומלץ לבחון משרדים הדומים לתחום העסקי שלכם. משרדים הללו יוכלו להעניק לכם רעיונות חדשים והשראה.

במקביל, בהנחה ואתם מסוגלים מבחינה כלכלית, רצוי לשכור את שירותיו של מעצב פנים, אשר ייתן לכם טיפים ורעיונות רבים מניסיונו המקצועי העשיר.