טיפים לבחירת מוצרי חשמל למטבח

תופעת עיצוב ושדרוג המטבחים בעזרת מוצרי חשמל מיוחדים למטבח תופסת תאוצה בשנים האחרונות. שיפוץ המטבח הפך לאחד השירותים היותר מבוקשים כיום ומתבטא כצורך לכל דבר במיוחד למי שהבישול ו/או האסתטיקה פועמים בעורקיו. יחד עם זאת חשוב מאוד להיות ערים לכך שעיצוב המטבח אינו מתחיל ונגמר בשבירת קירות והחלפת קרמיקה בלבד – שדרוג המוצרים החשמליים, שינויים בתחום הפרזול ונוחות משטח העבודה יעניקו לכם את כל האסתטיקה והעיצוב להם את זקוקים – אז כיצד והיכן נעשה זאת מבלי לחרוג ממסגרת האשראי או מינון משככי הכאבים?

הופכים אתכם לשפים מקצועיים עם מוצר אחד בלבד!

כל המטבח על כף ידכם רק עם מטבחי דקור, פה תוכלו למצוא מטבחים מעוצבים במראה מודרני ולקבל שירות אינטגראלי עם שילוב של מוצרי חשמל מעוצבים בודדים בלבד. מולטי שפים, מעבדי מזון מקצועיים ותנורים בעלי אפשרויות בחירה שונות, הם רק חלק מהפריטים החשמליים אותם תוכלו לשלב במטבחים מבית דקור דיזיין, הרשת המובילה בתחום עיצוב המטבח בצורה היפה והפרקטית ביותר. פרזול ועיצובים מיוחדים בדגש על גוונים פחות קונוונציונאליים בתחום מוצרי החשמל הם בין הפתרונות המבוקשים והמלהיבים ביותר כיום

כך, תוכלו למצוא מעבדי מזון, תנורים ואפילו קולטי אדים בגווניי רטרו מפתיעים…

מהם סודותיו הכמוסים ביותר של קולט האדים המקצועי….?

קולט האדים המקצועי מעניק למטבח נראות מגושמת בדרך כלל. אכן, מדובר בכלי מטבח שמוגדר בגדר חובה בכל מטבח שפעולת הבישול מצויה בו באופן סדרתי כתוצאה מהיכולת הפנומנאלית שלו לנדף ריחות בלתי נעימים מהמטבח החוצה.

המטבח שלכם יישאר ללא ריחות לוואי בעת שימוש נאות ותחזוקה נאותה של קולט האדים. לאחר הבנת הצורך בהפכית הקולט לאסתטי יותר, תוכלו למצוא מנדפים וקולטי אדים, כמו גם תנורי אפיה אשר עד היום נראו כמרובעים מגושמים ובעלי חזות עמוסה, מיוצרים בעיצוב מרוכך, המאופיין בפינות מעוגלות יותר וכוונים נעימים הרבה יותר מהשחור והאפור אליהם התוודענו בעבר.

המטבח הטכנולוגי שלי – כך תהפכו למודרניים ומאובזרים ללא שיפוץ!

שיפוץ מטבח הוא בין חלומותיו הגדולים של כל מי שאוהב את עולם הבישול. חשוב מאוד שתדעו שדווקא אותו שיפוץ שובר קירות ושובר תקציבים יכול להימנע באופן יעיל ומהיר על ידי בחירה במטבח שישרת אתכם לשנים רבות. בדקור, תוכלו למצוא מגגון אפשרויות לעיצוב המטבח בכל סגנון שתרצו ולאחר מכן להתאים אליו מוצרים כמו מקרוגלים דיגיטאליים, כיריים נפרדות מזכוכית, תנורים מעוצבים בעלי נראות שקופה למחצה, מוצרי פרזול ואלומיניום, עם אפשרות בחירה בין עשרות העיצובים הקיימים, גם בתחום מעבדי המזון השונים, שניתן לומר כי משדרגים כל מטבח ללא היכר.