טיפים לעיצוב הבית באמצעות קמין ומטבח

קמין גז

עיצוב הבית המודרני הינו משימה רבת חשיבות בעבור כל משפחה או בית אב באשר הם. אין ספק כי העידן החדש מביא עמו את האפשרות לעיצובים מרהיבי עין ולבחירה אישית של עיצוב הבית והמטבח. על מנת לעצב בית מיוחד עבור לקוח יש צורך באפיון צרכים אישיים ובהתאמה של עיצוב הבית לרצונות, לציפיות ולצרכים הייחודיים של כל בית באשר הוא. בשנים האחרונות הולך המטבח ותופס יותר ויותר תשומת לב בתחום העיצוב. כך אנו זוכים לראות מטבחים מעוצבים המשפיעים על מראה הבית כולו.

שלב ראשון: איפיון צרכים

עיצוב הבית באמצעות המטבח מאפשר הענקת אופי ייחודי לבית כולו באמצעות איפיון הסגנון המבוקש והתאמת הרהיטים ההולמים את העיצוב. קמין גז הינו בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בהם ניתן להבחין בשנים האחרונות. יותר ויותר בעלי בתים בוחרים בעיצוב הבית בהתאם לסגנון המטבח הייחודי וכמו כן, ישנה נטייה משמעותית ומורגשת של חזרה אל העבר בסגנונות וינטג’ וסגנונות כפריים מעוצבים. המגמות העיקריות המלוות את סגנונות הוינטג’ הבולטים מתייחסים למרחב החלל ולפתיחתו.

פריצת גבולות החדרים

במסגרת עיצובים בולטים וסגנונות הבאים לידי ביטוי בעיצוב הבית בשנים האחרונות אנו זוכים לראות מגמה של פתיחת המטבח וחיבורו אל סלון הבית, תוך מיזוג עיצובים בין שני חדרי הבית המרכזיים. עיצובי הבית כוללים הכנסת צבעים בהירים ופתיחת החללים הפנימיים. יצירת המרחבים מעניקה תחושת ניקיון וחופש בהתאמה לצרכי הבית ולפי המפרט הטכני שלו. ככל שהמטבחים המעוצבים המודרניים הופכים יותר ויותר רחבי ידיים, כך השפעתם על עיצוב הבית הכללי גדלה.

תשומת לב למטבח

המטבחים המעוצבים כיום מקבלים לא מעט תשומת לב. בין אם בשל משמעותו של האוכל בתרבות ובין אם בשל היותו מצרך קיומי, הרי שהמטבחים זוכים להיות החדר המרכזי בבית או לפחות זוכים להשתלב בו באמצעות פינת האוכל המרכזית. באופן זה או אחר, ניכר כי המטבח הפך חדר רב חשיבות בבית ומשפיע עליו רבות.

סוגי קמינים

קמין גז איכותי ומעוצבבמסגרת המטבחים המעוצבים המודרניים ניתן למצוא יותר ויותר סגנונות המשלבים בין ישן לחדש: בעוד המטבחים הינם רחבי ידיים ומשלבים טכניקות של הבית החכם, הרי שהקמין מכניס לבית אווירה ייחודית ומלאת חיים, אינטימית וחמימה. באמצעות קמין גז ניתן להעניק לבית את המראה העוטף והאישי הדרוש לו, בהתאם לציפיות הדיירים. ישנם סוגים שונים של קמינים המשווקים כיום כאשר כל אחד מהם פועל באופן ייחודי ומבוסס על מערכת שונה. חשוב לבחור קמין גז ביתי בהתאם לצרכים הייחודיים של דיירי הבית ולבחון את ההשפעות השונות של כל אחד מהתנורים.

לבחירת קמין גז איכותי ומעוצב כנסו לכתובת הבאה

/מוצרים/קמינים/קמין-גז/http://www.brafman.co.il