יעוץ בתכנון ושיפוץ חלל המטבח

מעוניינים לשפץ את חלל המטבח? עליכם להביא בחשבון כי מדובר במשימה מורכבת הדורשת להביא בחשבון כמה אלמנטים על מנת שתוכלו להיות מרוצים מהתוצאה הסופית. על מנת שתוכלו להוציא לפועל את המטבח החלומות שלכם, חשוב מאד להתייעץ עם חברת מטבחים מומחית בתחום תכנון ושיפוץ מטבחים.

החברה תלווה אתכם מהשלב הראשון ועד לשלב בו תזכו לראות את המטבח שלכם. בדיוק כפי שאתם מתכוננים לפגישת עבודה ברצינות, כך גם חשוב להגיע מוכנים לחברה על מנת שאנשי המקצוע ייסעו לכם בכל דרך אפשרית.

 סיוע של מעצב מטבחים

אם החלטתם לשפץ את המטבח ואתם מתלבטים, הרי פניה למעצב מטבחים מומחה הינה התשובה עבורכם. אותו מעצב יתרום את הניסיון והכישרון שלו על מנת לסייע לכם בעיצוב. על מנת שהתוצאה תהיה לשביעות רצונכם, המעצב יערוך תחקיר אשר מטרתו תהיה ללמוד אודות ההרגלים שלכם בחלל המטבח מה שיסייע בתכנון. מה הכוונה? המעצב ישאל אתכם שאלות בכל הנוגע לזמן בו אתם נמצאים במטבח, באילו כלים אתם עושים שימוש, האם אתם זקוקים למגוון ארונות? חשוב מאד לענות על השאלות בהרחבה על מנת שהמעצב יקבל תמונה כוללת.

המידה הטובה ביותר

אז לאחר שהמעצב קיבל את התשובות בנוגע להרגלים שלכם בחלל המטבח, ההמשך כולל מדידת השטח. כאשר מדובר בהליך שיפוץ ההמלצה היא לשרטט סקיצה של החלל כיום ולמדוד את הקירות , התקרה והחלונות.שרטוט הסקיצה יאפשר את תכנון המטבח בצורה יעילה יותר.

 מה לגבי הילדים

אם מדובר במשפחה עם ילדים, הרי חשוב מאד לתכנן את המטבח כך שלילדים תהיה גישה נוחה וכמובן להקפיד על נושא הבטיחות.

 כמה זה עולה לכם

אם עד עכשיו עסקנו בתכנון חלל המטבח, הרי כעת חשוב להביא בחשבון את הנושא הכלכלי. כמה זה עולה לכם? כידוע משימת שיפוץ מטבח הינה משימה מורכבת אשר עלותה יכולה להגיע לאלפי שקלים ולכן לפני שאתם בוחרים את הארונות היקרים ביותר חשוב מאד לבנות תוכנית עבודה הכוללת את ההוצאות עבור השיפוץ. הכנת תוכנית עבודה תסייע לכם לראות כמה אתם יכולים להשקיע בשיפוץ המטבח וכך להימנע מהוצאות מיותרות.

חיבור בין הפרטים הקטנים לפרטים הגדולים

כידוע, המטבח מהווה חלק חשוב מאד מהבית ולכן חשוב מאד בעת התכנון להביא בחשבון את המראה הכללי של הבית הן מבחינת הסגנון והן מבחינת הגוונים. מעצב מטבחים יסייע לכם תוך לקיחת בחשבון את העדפה שלכם בנוגע לעיצוב המטבח . בעת הליך השיפוץ חשוב להביא בחשבון את החיבור בין הפרטים הקטנים לבין הפרטים הגדולים.

 

מאילו טעויות יש להימנע

  • צבעוניות יתר: בשנים האחרונות ניתן לראות כי הצבעים השתלטו על חלל המטבח, מה שמעניק למטבח מראה צעיר ועדכני. יחד עם זאת, ההמלצה היא להימנע מעודף צבעוניות. מה כן אפשר לעשות? בבואכם לבחור צבעים לחלל המטבח ההמלצה היא לבחור צבעים אשר ישתלבו בהרמוניה ביחד עם שאר החללים בבית.
  • ארונות מטבח נמוכים: אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא תכנון מטבח תוך הנמכה של הארונות. הטעות מתרחשת כאשר רבים מניחים כי ארונות נמוכים יותר מאפשרים גישה נוחה. יחד עם זאת, ההמלצה היא לתכנן את הארונות כך שתהיה גישה שווה לכולם.
  • מיקום החלונות: אחת הדרכים לזהות כי מדובר במפגש משפחתי היא לעבור בבתים של אנשים ולהריח את הבישולים מהחלונות. אם הזכרנו את החשיבות של תכנון מטבח  כדי לאפשר נגישות לילדים,  הרי אחת הטעויות ריחות יכולים להפוך מהר מאד למטרד כאשר החלונות אינם ממוקמים במקום המתאים להם.