כיצד להכניס צבע למטבח שלכם – להוסיף למטבח טעם מיוחד

במטבח שלנו יש לרוב טעמים רבים של מאכלים טעימים ומגוונים, טעמים מתוקים של עוגות ומאפים, טעמים טריים של ירקות ופירות וטעמים שעושים חשק לאכול בלי סוף של אוכל ביתי משובח. נסו לדמיין לעצמכם שלכל הטעמים הנפלאים האלו אתם יכולים להוסיף גם טעם בעיצוב חדש במטבח וזו רק תחילתה של הרמוניה יוצאת דופן. יש מספר אופציות שיכולות לחולל שינוי משמעותי בביתכם ולשנות מקצה לקצה את הסגנון של הבית כאשר צביעת דירה  או צביעת ארונות מטבח הן שתי האופציות הנוחות, היעילות והמשתלמות ביותר.

צביעת הדירה מחדש יכולה לעשות קסמים בביתכם, בעבודה של מספר שעות בודדות אתם יכולים להקנות לביתכם מראה של בית חדש, מראה של בית שכאילו עכשיו התקבל מהקבלן ומראה של בית שמרגישים שהאנשים שגרים בו מבינים ביצירתיות ובסגנון מיוחד. צביעת הקירות בדירה יכולה להיות במבחר רחב של צבעים, נגמרו הימים שהאפשרויות היחידות היו לבן או אפור, בימינו כבר כל צבע בא בחשבון וגם אם אתם רוצים קיר צהוב, ירוק, סגול או אפילו כתום בסלון או בחדר השינה שלכם זה בהחלט יכול להיות עיצוב מדהים. מומלץ כמובן לצבוע את הבית בצבעים שמכניסים אליו אור ושמחה ובמקביל להתאים את הצבע לרהיטים בבית, אם יש לכם בדמיון כבר את העיצוב שאתם רוצים כל מה שנותר לכם זה להפוך את החלום למציאות.

 

צביעת ארונות מטבח – קל,מהיר ופשוט מושלם

מבלי שנשים לב, המטבח הוא המקום שאנחנו מבלים בו את רוב הזמן שלנו בבית. במטבח אנחנו מכינים לילדים שלנו את ארוחת הצהריים, סועדים יחד עם כל המשפחה את ארוחת הערב או ארוחת שישי, יושבים עם עצמנו וחושבים על מה שעברנו במהלך היום וכולנו רוצים שהמטבח שלנו והעיצוב שלו יהיו נעימים ואיכותיים. ארונות המטבח הם למעשה הלב של כל מטבח, מדובר במרכיב שיכול לעשות את ההבדל בין מטבח מושלם ובעל עיצוב מיוחד לבין עוד מטבח רגיל ומשעמם.

על מנת להפוך את הארונות במטבח לכאלו שנוכל להתגאות בהם עלינו לצבוע אותם בצבעים המתאימים כדי שכל אורח או חבר שנכנס לביתנו יגיד וואו ברגע שהעין שלו תקלוט את המטבח. אין ספק שהארונות במטבח לא נועדו רק כדי לספק לנו מקום לאחסן את המזון שלנו, מדובר בדרך מקורית ויצירתית להקנות למטבח בפרט ולבית שלנו בכלל מראה אחר מכל שאר הבתים שאנחנו מכירים ולהביא לבית שלנו אווירה מדהימה כדי שבכל פעם שניכנס למטבח חיוך רחב יעלה על פנינו.