כל הטיפים לעיצוב עדכני של המטבח וסלון הבית

המטבח והסלון נחשבים באופן מסורתי לחללים החשובים ביותר בבית. אלו האזורים שבהם אנו מבלים את מיטב זמננו ואשר משמשים אותנו ליצירת זמן איכות עם היקרים לנו מכל. אז איך נעצב אותם על פי המילה האחרונה ונשדרג את המראה שלהם באופן קל ופשוט? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לעצב את המטבח והסלון על פי המילה האחרונה.

אל תלכו על המובן מאליו – תנסו להעז

יש לא מעט רעיונות מקוריים לעיצוב הבית, אך כשזה מגיע לחלל המטבח ולאזור הסלון אנחנו תמיד הולכים על הבחירות הבטוחות, וחבל. נסו להעז בצבעים, במרקמים ובחומרים שעדיין לא נכנסו למיינסטרים. נסו לאמץ את שיש הקוריאן הפונקציונלי למשטח העבודה ואל תפחדו לבחור באריחים בגוונים פסטליים לקירות הסלון. השינויים האלו לא רק יפיחו חיים בבית ישן, אלא ישדרגו את כל חווית המגורים שלכם.

לתת קצת ספייס – אל תפחדו מחללים גדולים

רובנו ננסה להוסיף אי בכל מטבח גדול או איזו ארונית ספרים בסלון ענק, רק בשביל להימנע מחללים ריקים. אבל זאת טעות. צריך להסתכל על חללים גדולים כסוג של מתנה ולאמץ את האווירה הייחודית שהם מעניקים לנו. אלו בדיוק המקומות שבהם הדמיון שלנו יכול להשלים את החסר ושהילדים הקטנים יכולים להתרוצץ בהם באין מפריע. לא חייבים לתחום את הכל, לפעמים כדאי לתת קצת ספייס.

להוסיף נגיעות אישיות

כדי להימנע מהמראה הגנרי אשר מאפיין חללי מגורים רבים ולנסות להוסיף למטבח שלכם טאצ’ ייחודי. חשוב לבחור באקססוריז פונקציונליים אשר יביאו את החזון הוויזואלי שלכם לידי ביטוי ויספקו אמירה אישית בכל פינה. לעיתים מספיק להוסיף כורסא ישנה בגימור מודרני או אגרטל נוסטלגי אשר ילווה אתכם במשך שנים בכדי להעניק מראה עדכני עם טוויסט של רטרו.

לשמור על אחידות עיצובית בכל הבית

בשנים האחרונות אנו רואים כיצד יותר ויותר חללים שומרים על אותה השפה העיצובית ונהנים מיישום מושלם של מגוון רעיונות מקוריים לעיצוב הבית. ניתן לייצר את האחדות העיצובית הזו בעזרת בחירה בגופי תאורה זהים בסלון ובמטבח וליהנות מהרמוניה של תאורה. כדאי ליצור משחק של אור וצל אשר יהיה אלמנט עיצובי בפני עצמו ויוסיף למראה של כל הדירה.

לסיכום, ישנם מגוון של דרכים לעצב את המטבח והסלון באופן עדכני ומלא בסטייל. החל מבחירה בגופי תאורה חכמים ועד לטאצ’ אישי בכל פינה, עם מעט אומץ וקמצוץ של יצירתיות תוכלו להגיע למראה נפלא.