מחדשים את המטבח עם צביעתו מחדש

עד לא מזמן היה נהוג להתייחס אל הסלון כחלק המהותי והמרכזי ביותר בביתכם. בלי ששמנו לב, הפך המטבח לא רק לחלק המרכזי ביותר בבית, אלא גם לחלק האהוב ביותר  על רבים. לא רחוקים הימים בהם ההתייחסות אל המטבח הייתה כאל חלל פונקציונאלי בלבד, אליו נכנסים שלוש פעמים ביום לטובת הכנת ארוחה ותו לא. לעומת זאת, כיום משתקפת מגמה שונה לחלוטין: במטבח רוקחים מטעמים, תשוקות והמון יצירה.

המשמעות היא שאם פעם המטבח היה יכול להתפס כחלל שולי, הרי שכיום אנשים משקיעים בהתקנת מטבח איכותי שמשרת אותם על הצד הטוב ביותר. לצד הפונקציונאליות שלו, רבים מבקשים גם להשמיש אותו ככזה המעניק טון עיצובי לבית. לשמחתכם, ניתן להעניק טון עיצובי למטבח גם באמצעות צביעתו על ידי צבעי מקצועי.

ניתן לצבוע את המטבח לבד?

השאלה הראשונה שעולה לאנשים היא האם ניתן לצבוע את המטבח לבד. לא מעטים אלו שהתנסו בצביעת קירות בביתם ואפילו הצליחו במשימה הזו, אך חשוב להבין כי כאשר מדובר על המטבח, כללי המשחק משתנים. ראשית, חשוב להבין כי הצבעים הנתפסים על הקירות, לא בהכרח יתאימו לצביעה של המטבח שכן הוא עשוי מחומרים שונים. יחד עם זאת, בחירת הצבעים יכולה להיות מטעה, שכן לעתים הצבע נראה בקטלוג הצבעים בגוון מסוים, אך בפועל, בעקבות כניסה של אור אל חלל המטבח והאינטראקציה של הצבע עם שאר החלקים הנוכחים במטבח, יכולים בסופו של דבר לספק תוצאה אחרת. הפיתרון: נעזרים באנשי מקצוע.

הפתרון: שירות מקצועי הניתן על ידי הצבעי

החלטתם להשקיע במטבח שלכם ולרענן את נראותו עם צביעתו מחדש? הרי שמדובר על החלטה מבורכת. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי השקעתם רבות בהתקנת המטבח שלכם, כך שכעת לצבוע אותו ולא להגיע לרמות גימור מושלמות, יכול להביא ליותר נזק מאשר תועלת. לכן, כדאי להסתייע בשירות של איש מקצוע המבין את הדיאלוג בין צבעים וחומרים, וכזה שיכול לבצע עבורכם את העבודה עם יד מקצועית. זיכרו, ההשקעה שלכם הינה השקעה לטווח הארוך, ועל כן היא השקעה מושכלת.

מרעננים את המטבח עם צבעים נכונים

מעבר לכך שישנם חלקים במטבח עצמו שניתן לצבוע מחדש, הרי שצביעת המטבח יכולה גם לגעת בקירות המטבח. תוכלו לבצע שילוב הרמוני שבין צביעת ארונות המטבח וקירות המטבח, וכך ליצור דו שיח קולח בין כל חלקי המטבח ואכן לרענן את נראותו ולהפיח רוח רעננה בחלל האהוב עליכם.