מטבחי יוקרה מחומרי גלם איכותיים

תחום עיצוב הפנים הפך לתעשייה משגשגת, יצירתית ופורייה, שהפכה את הבית למקדש פרטי וייחודי, שכיף לחזור אליו ולשהות בו. המטבח הוא חלק בעל משמעות בחלל הבית, ומהווה זירת התרחשות הומה, מאחדת, מאתגרת ומלאת חיים. כיוון שהמטבח מיועד לשימוש רב, ישנה חשיבות רבה לתכנון נכון שלו מבחינת התאורה, אופן ההתנהלות וכמובן, חומרי הגלם המרכיבים אותו, אשר יקבעו את עמידותו ואופן התחזוקה שלו. מה הם חומרי הגלם שמהווים את המילה האחרונה בתחום מטבחי היוקרה ומה הבשורה שהם מביאים עימם?

עמידים, נקיים ומשווים מראה מהפנט – חומרי גלם איכותיים

חומר גלם איכותי הוא כזה שישרת את היעדים במטבח ואת דיירי הבית בצורה הטובה ביותר. היעדים העיקריים של המטבח הם המראה הנקי שרצוי שיישמר בו וכמובן, תחזוקה קלה שמתאפשרת בעיקר בעזרת חומרים עמידים ואיכותיים. חברת דקור, מצטיינת בייצור והשמה של שני חומרי גלם איכותיים מאוד בשם קוריאן וניו לק.

  • קוריאן – החומר הקרוי קוריאן הוא למעשה משטח אקרילי, בעל תכונות ייחודיות שהופכות אותו למבוקש עבור מטבחי יוקרה, בעיקר בגלל יכולות העיצוב הטמונות בו ותכונותיו הסביבתיות. הקוריאן הוא חומר שיכול להרכיב כמה פריטים במטבח כמו כיור, שיש, ארונות, שולחנות ואף ריצוף, ועל כן שימוש מרובה בו יוצר אפשרות של מראה אחיד, נקי, מינימליסטי וייחודי מאוד.
    הקוריאן משמש כחומר ביד היוצר וניתן לעצב אותו כפי שרוצים – חלק, מחוספס ובשילוב הדפסים שונים. בנוסף, לקוריאן תכונות שמאוד חשובות לתחזוקת המטבח ולעמידותו, וכוללות את העובדה שהוא עמיד לחיידקים ולא סופח שומנים ולכלוך, מה שהופך אותו לחומר גלם מושלם למטבח.
  • ניו לק – החומר ניו לק הוא חומר לא פחות ממהפכני בתחום מטבחי היוקרה, גם מבחינת אלמנט האסתטיקה וגם בגלל תכונותיו החזקות. ניו לק הוא חומר אקרילי אשר עמידות שחיקתו גבוהה במיוחד ולמעשה צבעו קבוע ולא משתנה לעולם. עובדה זו מעניקה למטבח היוקרה אלגנטיות, ויוצרת למעשה הומוגניות בין כל הפריטים המיוצרים מחומר זה.

הניו לק משמש לייצור לדלתות, ארונות ולחזיתות של רהיטים שונים, ומעניק רמת ברק גבוהה במיוחד, אשר מקנה למטבח היוקרה מראה מרשים במיוחד. כמו כן, החומר מצטיין בכך שאינו סופח שומן, לא מאפשר צבירה של לכלוך ועמיד בפני לחות וחדירת מים.