מקררים מעוצבים פופולאריים

מקררים, ודומה כי אין צורך להכביר על כך מילים, הם ממכשירי החשמל החשובים ביותר בכל בית, אם לא החשוב מכולם: הפאניקה שלנו כאשר יש תקלה במקרר, חלילה, מעידה על כך יותר מכול. אלא שמעבר לפן השימושי של המקררים, לא ניתן שלא להתייחס גם להיבט העיצובי שלהם, שבהחלט עשוי להיות מרשים. לפניכם מספר דגמים פופולאריים במיוחד של מקררים מעוצבים, שזוכים בשנים האחרונות לעדנה של ממש.

המקררים של Toshiba

חברת טושיבה (Toshiba) נחשבת לאחת היצרניות המובילות של מוצרי חשמל, ובכלל זה מקררים. בין הדגמים השונים של החברה, ניתן למנות כאלה בהם ניכר שתשומת לב ניכרת הייתה מושמת על העיצוב. דגם Sub Zero – ICNNI 48PRO מאופיין בהיותו עשוי לחלוטין מפלדה מפוסלת, המעניקה מראה אתסטי, וזאת לצד מערכות “טכניות” של שליטה וקירור כפול.

דגם Sub Zero 601rg מקבל תשומת לב עיצובית עקב עובדה חשובה אחת: הדלת שלו היא דלת שקופה מזכוכית, מה שלמעשה הופך את המקרר למעין יחידת תצוגה. הדגם מגיע במספר סוגי גימורים, ומושך תמיד תשומת לב חיובית.

המקררים המעוצבים של אלקטרה

את הסקירה ממשיכים עם שחקנית גדולה נוספת בשדה המשחק של מוצרי החשמל, הלא היה חברת אלקטרה. מבחינה עיצובית, בולטת במיוחד סדרת המקררים של החברה הכוללים עיצוב זכוכית, כששילוב הזכוכית בא לידי ביטוי במספר מובנים. דגם 303 של סאוטר SBS, הנמנה על הקבוצה הזו, הוא אחד היוקרתיים שקיימים כיום בנמצא, והוא מגיע בתשעה צבעים: לא רק לבן, כמובן, אלא גם בורדו, אדום, נירוסטה מוברשת, שמנת ועוד.

עבור המעוניינים במקרר בעל מראה מפואר – ויש לא מעט כאלה –עומד דגם EL 8640, פופולארי גם הוא.

המקררים המעוצבים של Teka

לפני מספר שנים, החליטה חברת Teka, המתמחה בייצור מוצרים בעיצוב ייחודי למטבח, על קו חדש של מקררים. באופן לא מפתיע, מקררים אלה מעמידים את העיצוב, עם דגש על העיצוב האישי, במרכז התפיסה. הקולקציה החדשה של החברה כוללת כעשרים הדפסים, מהם יכולים הלקוחות לבחור את העיצוב המתאים להם ביותר. מה שמעניין לא פחות הוא האפשרות לבחור הדפס אישי, שיכול בהחלט להיות תמונה משפחתית זו או אחרת. המקררים כוללים בתוכם גם מקפיא תחתון, דרישה חשובה נוספת במשוואת העיצוב המיוחד של מקררים בזמננו.

אז איך בוחרים מקרר?

רכישה של מקרר, כפי שנרמז מעלה, חייבת להכניס לתמונה מספר גדול של משתנים. בכוחו של המקרר להצעיד את העיצוב הכולל של המבטח (והבית בכלל) מספר צעדים קדימה, אך כל היתרונות האלה מתבטלים כאשר המקרר אינו מבצע את תפקידו נאמנה, או כאשר העיצוב שלו אינו מתאים למגמה הכוללת של הבית.

בעיקרו של דבר, מקרר מוצלח הוא כזה שמשלב היטב בין אסתטיקה לפרקטיקה, ולכן בעת הבחירה צריך לבדוק היטב את המפרט הטכני של כל מקרר מבין אלה שמשכו את העין, ולראות איזה מהם מתאים במידה הרבה ביותר לצרכים ולרצונות.