סידור פנים של ארונות

על מנת שהארון שלנו יבצע את עבודתו נאמנה, חשוב מאוד ליצור בו את המרחב הנוח ביותר למטרה זו. במילים אחרות, ארון מסודר הוא ארון שבו יש מקום ייעודי לכל פריט ופריט. כיוון שבדרך כלל אנחנו מקבלים הרכב קבוע ודי מצומצם של מדפים ומספר מגירות מוגבל, עלינו מוטלת המלאכה המדוקדקת – ליצור את המרחב המושלם שבו לכל דבר יש מקום מותאם ומוגדר. זוהי הדרך הטובה ביותר לדאוג לסדר ולארגון, לא רק בארון, אלא גם בחיים עצמם.

פתרונות איחסון יצירתיים

כאמור, פעמים רבות כשבאים לחנות רהיטים לבחור ארון, הם אינם מגיעים עם פתרונות מוכנים ליצירת הסדר המופתי שכולנו שואפים אליו. בין המומחים הגדולים ביותר לתחום זה ניתן למצוא את נציגי התרבויות של המזרח הרחוק, דוגמת יפן. אחד מהספרים הפופולריים שיצאו ממדינה זו בשנים האחרונות הינו ספר על ארגון הבית שכתבה מומחית בתחום (כן, יש תחום פעילות כזה, שבו מומחה מסייע לאנשים לארגן את הבית שלהם) – מריה קונדו. בין מגוון הטיפים היעילים שהיא נותנת בספרה ניתן למצוא את ההמלצה למקם כל סוג פריטים בקופסאות נעליים ייעודיות. בנוסף, ניתן להדביק מדבקות המודיעות מה בדיוק נמצא בקופסא. זאת ועוד, כאשר יש סדר – הידיים זוכרות בעצמן היכן נמצא כל דבר. למעשה, אין צורך להשתמש בקופסאות נעליים, משום שאם ניגש לעניין בצורה מעמיקה ויצירתית, נגלה שבסביבה שלנו יש המון קופסאות מכול הסוגים ובכל הגדלים, ושבמקום לזרוק את קופסת עוגיות החמאה העגולה והעשויה מתכת – ניתן להשתמש בה על מנת לאחסן את הכפתורים הנוספים שצורפו בבגדים החדשים שרכשתם לאחרונה.

פתרונות ייעודיים בחנויות

חנות רהיטים מציעה גם אמצעי אחסון נוספים שעשויים להתאים ושאפשר לרכוש במיוחד בלי הצורך לחפש בבית, כך שניתן יהיה לראות מה נמצא בתוכן ולשלוף בקלות בלי ליצור בלאגן. הסוגים השונים והגדלים המגוונים מאפשרים ליצור את ההרכב המושלם שמתאים לארון שלכם בגודלו. פתרונות נוספים הינם בצורות נתלות – מתלים מיוחדים שניתן “להעמיס” עליהם הרבה יותר מעוד שמלה, חולצה מחויטת או מכנס רשמי. על מתלים אלה ניתן לתלות גרביים בזוגות, כך שלא תצטרכו לחפש או לקפל אותם ככדורים הבלתי אסתטיים במיוחד שהיו עד כה הפתרון האולטימטיבי לבעיית הגרביים הבודדים. בנוסף, ניתן לתלות על דלת הארון מחצלת מיוחדת בעלת כיסים רבים, ולתוכם להכניס את פריטי ההלבשה התחתונה, אביזרים לשיער, תכשיטים שהשימוש בהם תדיר וכיוצא באלה. ניתן למצוא את המוצרים הללו גם בחנויות השונות בתחום אבזור הבית וגם בחנויות המקוונות הרבות והידועות.