עבודות נגרות בעיצוב אישי

עיצוב אישי מתאפיין במגוון של סגנונות מיוחדים ומקוריים וחומרי גלם. היכולת להביא לידי ביטוי אמירה אישית בעיצוב הבית מתאפשרת היום הודות לאפשרויות בלתי מוגבלות של סגנונות עיצוב, חומרי גלם שונים והשילוב ביניהם. גם בבחירת ריהוט לבית, לעסק או למשרד אנו רואים מנעד רחב של בחירה בין ריהוט המשווק לשוק המוסדי המכוון למכנה המשותף הרחב ביותר ובין טעם אישי. עבודות נגרות בעיצוב אישי מעידות על צורך פרטני בעיצוב חלל מסוים המשדר ייחודיות, מקוריות וחדשנות.

עבודות נגרות בעיצוב אישי למשרד

כשרוצים לעצב חדרי ישיבות, חדרי קבלה, בתי כנסת, משרדים, קליניקות פרטיות וכיוצ”ב באופן מקורי וייחודי, פונים לעבודות נגרות בעיצוב אישי. להבדיל מחנויות הריהוט המוכרות היום בשוק, בהן נמכרים אביזרי ריהוט זהים בפריסה ארצית, בעבודות נגרות בעיצוב אישי ניתן לעצב ריהוט באופן ייחודי על פי טעמכם האישי. ניתן להתאים את הריהוט לגודל הרצוי ולשלב בין חומרי גלם. ישנם סוגים רבים של עץ שלכל אחד מהם טקסטורה שונה וצבעים ייחודיים. בנוסף לכך, ניתן לצבוע את העץ, לגלף אותו ולהכין ממנו עבודות אומנות מיוחדות. עבודה עם עץ נותנת דרור לדמיון וליצירתיות. ניתן לנסר אותו בצורות מעניינות. ניתן לעצב ידיות ומעקות מיוחדים. העץ ניתן לגילוף, להדפסה, להטבעה ולצביעה. העץ הוא חומר גלם איכותי ואמיד, המחזיק מעמד לאורך שנים. העיצוב הייחודי נראה לעין במהירות ויוצר רושם עז. באמצעות עבודות נגרות בעיצוב אישי ניתן להביא לידי ביטוי אמירה עיצובית מקורית.

ריהוט בעיצוב אישי

ריהוט מיוחד כגון: דלפקי קבלה, ארונות אחסון, מגרות, מדפים, שולחנות, חיפוי קירות וכדומה, ניתנים לעיצוב אישי. חשוב מאוד להקפיד על איכות חומרי הגלם, רמת הביצוע ורמת גימור גבוהה. עיצוב חללים גדולים וקטנים עם עבודות נגרות בעיצוב אישי מצריך תכנון מוקדם וחשיבה רחבה. בתהליך התכנון יש לקחת בחשבון את המידות, שטח החלל, פונקציונליות ולמה הריהוט אמור לשמש. בתכנון נכון, ניתן לבצע כל פרויקט באופן מוצלח ומרשים. יש להגדיר מראש את המטרה לשמה נכנסים לעיצוב אישי ולתת ביטוי לחוש היצירתי והאומנותי. בכדי שהתוצאה תהיה לשביעות רצונכם, יש להקפיד שהעיצוב תואם לתכנון שבוצע מראש. יש לבחור בחומרי גלם איכותיים, בעלי מקצוע מהימנים ונגרייה טובה לביצוע הריהוט בעיצוב אישי.