עיצוב חורפי של הבית – הדרך לחמם את החורף

עיצוב חורפי של הבית הוא מזמן לא טרנד ששמור לארצות הסקנדינביות. על ידי יצירה של מעטפת אדריכלית נכונה ובחירה בחומרים בעלי בידוד גבוה, אפשר לשדרג את כל דירה. הנה כמה דרכים שיעזרו לכם בחימום הבית שלכם, בלי לאבד שמץ מהסטייל הייחודי שלו.

 

העדיפו דלתות פנים איכותיות

דלתות פנים הן לא רק הדרך שלכם ליצור הפרדה ברמה פנים מבנית, אלא גם אביזר שיאפשר לכם לשמור על טמפרטורה שונה בכל חלל. מומלץ לבחור בדלתות עבות יותר, אשר מתבססות על אלומיניום איכותי שגם נראה נפלא וגם מבודד באופן מושלם. המשקל הסגולי הייחודי של האלומיניום יחד עם המראה המטאלי, הופך אותו לבחירה הראשונה של מעצבי פנים רבים.

 

מקמו את המטבח שלכם בלב הבית

אם אתם רק מתכננים את הדירה ועדיין יכולים לעשות שינויים אדריכליים של ממש, מומלץ להציב את הסלון בליבו של הבית. מעבר לעובדה שכך תתחמו את האזור המשותף לכל המשפחה, אתם תוכלו ליהנות מהחום שמפוזר בזמן האפייה. הצבת המטבח במרכז הבית לא רק תשפיע על המוטיב העיצובי של כל הבית, אלא גם תאפשר לכם לאמץ יסודות של עיצוב בר קיימה ואדריכלות אורבנית במיטבה.

 

הוסיפו קמיני עץ יוקרתיים

הוספה של קמין עץ יוקרתי היא ללא ספק אחד הדרכים האידיאליות לחמם את הבית, בלי להתפשר על העיצוב. קמיני עץ מתמזגים באופן נפלא עם כל קונספט עיצובי ומשמשים הרבה יותר מעוד אביזר פונקציונלי. יחד עם זאת, לא כל קמין עץ יוקרתי יחמם את הדירה באותה העוצמה ולכן חשוב לוודא מהם היכולות האמיתיות שלו – הרבה לפני הרכישה.

 

שדרגו את המרצפות הישנות

כל עיצוב חורפי אמיתי מתחיל מהחלפה של אריחי הקרמיקה הקרים בפתרונות ריצפתיים חמים ונעימים יותר. מומלץ ללכת על חומרים חמים יותר כדוגמת העץ ולהוסיף פרקט איכותי, אשר יספק לכם תחושה נפלאה ובידוד מירבי. גם השטיחים הקלאסיים הם אופציה של  ממש ומועדפים על ידי משפחות עם ילדים קטנים.

 

שקלו להוסיף ווילונות מאריגים עבים במיוחד

וילונות הם מזמן לא רק אמצעי הצללה, אלא דרך לחמם את הדירה בעונה הקרה. כיום ניתן להשיג מגוון של וילונות באריגים מבודדים ובהדפסים ייחודיים, כך שניתן לעצב כל חלל בבית שלכם. בנוסף, הם גם יוצרים אווירה קסומה בכל חדר שבו תחפצו לתלות אותם וניחנים באורך חיים גבוה. כך שהם ישמרו על המראה של הבית שלכם לאורך זמן.