פריטים מיוחדים המרכיבים מטבח יוקרה

עולם עיצוב מטבחי היוקרה, הפך לשם דבר בעשורים האחרונים עם התקדמותו ושכלולו של תחום עיצוב הפנים. מטבחי יוקרה מצטיינים באלמנטים מרשימים ויכולים להציע מגוון רחב של רעיונות יצירתיים, שיהפכו את המטבח שלכם לכזה שכיף לשהות בו, לבשל בו ולשבת יחד. המטבחים מרשימים מאוד, בעיקר בזכות הפריטים המקוריים שהם מכילים ומעניקים למטבח ניחוח של יוקרה וחמימות יחד.

תכנון פשוט לחוויה מושלמת – פריטים של מטבחי יוקרה

רוב המטבחים מכילים מבנה דומה הכולל שיש, כיור, מקום למוצרים חשמליים, מקום לכיריים וארונות מטבח. מה שמסמל יותר מכל מטבח יוקרתי, הוא האי שעומד במרכז המטבח, מאפשר חלל עבודה נוח יותר, מקנה מראה מסודר ואסתטי וכמובן, מהווה מקום ישיבה לדיירי הבית. סביב האי ישנן אפשרויות מגוונות ומעניינות, שיוצרות מראה מתוחכם, שימושי ומרשים מאוד.

  • בר יין – האי במרכז המטבח מאפשר שימוש לעומק בצדדים שלו, והיוקרתי שבאפשרויות הוא בר היין והמשקאות המפואר. בתכנון פשוט, ניתן ליצור שקע פנימי באחד מצידי האי, שרצוי שיהיה זה שאינו מקביל לשיש ולמשטח העבודה, אלא הצד החיצוני, למראה נכון יותר. בשקע זה יוצרים מתקן לבקבוקים שרצוי שיהיה מורכב מחומר הגלם של האי, ומוסיפים תאורה רכה ונעימה שהופכת את הבר לייחודי מאוד.
  • כיסאות בר – סביב האי ניתן למקם כיסאות, אשר מיועדים גם למי שעובד במטבח וגם על מנת ליצור מקום מגבש לדיירי הבית. על מנת ליצור מראה יוקרתי וגם כזה שיתאים להתנהלות במטבח, עדיף לבחור בכיסאות בר, שהם לא מגושמים ומינימליסטיים מאוד. למרות שכיסאות הבר לא נחשבים לנוחים במיוחד, תופתעו לגלות שישנם בתי עסק המתמחים בעיצוב פנים יוקרתי ואיכותי כמו דקור, שם תוכלו לרכוש כיסאות מעוצבים ברמה גבוהה, נוחים להפליא ואורתופדיים.
  • דלפק מרחף – דלפק זה יכול להיות שמושי מאוד כאשר מדובר באי המחולק לשניים. הדלפק למעשה משמש לסגירה של קצה אחד ולפתיחה שלו במידת הצורך, וכמו כן משמש כמשטח עבודה או אכילה. הדלפק יכול להיות מורכב מחומר גלם עצי, המקנה חמימות שמשתלבת בהרמוניה, עם המראה הנקי והאחיד שמאוד מאפיין מטבחי יוקרה.