פתרונות פרזול למטבח

עולם עיצוב המטבחים, הינו מתקדם ביותר, קיימים עיצובים בכל מיני סגנונות, קלאסיים, כפריים, רומנטיים, הייטק ועוד. כל אחד יכול למצוא את העיצוב המתאים לסגנון ולצרכים האישיים שלו. כאשר הפרזול במטבח משמש כיום לא רק אלמנט פרקטי, אלא עיצובי, במגוון של פתרונות אחסון, אחיזה ופתיחה של ארונות, מגירות וכדומה.

אילו פתרונות פרזול קיימים למטבח ?

הפרזול במטבח משמש אותנו בידיות לארונות ולמגירות, מסילות הארונות או המגירות, בסוגי ריקועים שונים, כאשר פרזול איכותי, עשוי להפוך את ההתנהלות במטבח לנוחה ויעילה עם ניצול מקסימלי של כל המטבח, כך שיהיה קל לאחסן את המזון, הכילים באופן פשוט וללא מאמץ.

פרזול מאפשר קלות של פתיחת מגירות או ארונות או אף נעילתם מפני ילדים קטנים. חשוב לבחור בחברת פרזול מקצועית, אשר נותנת אחריות על פתרונות הפרזול השונים לתקופה ארוכה, כמו גם מציעה אפשרויות פרזול מתוחכמות, יעילות וחדשניות.

ניתן למצוא פתרונות פרזול למטבח לכל סוגי המטבחים ובכל חלקי המטבח: פרזול בארונות גבוהים, פרזול ביחידות פינה נשלפות, מנגנונים חשמליים, פרזול פנימי בארונות המטבח. יש לוודא כי אתם מתקינים פרזול איכותי כדי שישמש לאורך זמן וללא תקלות.

כיצד משתלב עיצוב עם פרזול?

המטבח צריך להיות בראש ובראשונה, נוח בהתנהלות היומיומית, שכן אם המטבח מעוצב, אך אינו פרקטי, קשה מאוד יהיה לאחסן בו את הכלים והאוכל או לבשל. פתרונות הפרזול החדישים, משתלבים עם העיצוב שבחרתם, כך שאין צורך לוותר על עיצוב אופנתי כאשר מכניסים את הפרזול במטבח, אלא להפך, הפרזול לעתים הופך לחלק בלתי נפרד מהעיצוב, עם ידיות מיוחדות שמעניקות למטבח סגנון מיוחד ועדכני.

כאשר בוחרים מטבח, חשוב להתייעץ עם מעצב פנים, בכל הנוגע לפרזול, ולתכנן את המטבח באופן יסודי, בהתאם לצרכים ולרמת השימוש. שכן יש הבדל משמעותי בין מטבח המיועד למשפחה קטנה או משפחה גדולה, בין מטבח שבו מבשלים הרבה לבין מטבח שעושים שימוש בעיקר במיקרוגל. ולכן, ככל שתתכננו את המטבח ביסודיות, כך תוכלו ליהנות ממנו בצורה הטובה ביותר.

נראה אם כן, כי בעת בחירת מטבח לבית, יש להתייחס לא רק לעיצוב, אלא גם לפתרונות הפרזול, שכן קל ונוח להתנהל במטבח שבו המגירות והארונות נפתחים בקלות, וניתן לאחסן את הכלים והמזון בצורה פרקטית וחכמה. הפרזול מהווה אף הוא אלמנט עיצובי במיוחד בסגנונות מטבח המשלבים אלומיניום אך גם בסגנון הקלאסי, אפשר להוסיף ידיות מעוצבות ממתכת שיתנו למטבח סגנון ייחודי ואחר. הכול תלוי בטעם האישי של כל אחד.