קולט אדים למטבח מרשים

המלצות למטבח מרשים שיעשה לכם חשק לבשל

אם אתם אוהבים לבשל אתם בוודאי יודעים עד כמה חשוב שהמטבח יהיה מותאם לבישולים. אם אתם מעוניינים להתחיל שלב חדש בחיים שכולל בישולים ביתיים ויישום כל מה שלמדתם במסגרת סדנאות בישול ומרשמים של אימא וחברות, הגיעה העת לשדרג את המטבח שלכם. במאמר זה נביא את כל ההמלצות אודות הציוד שיעשה לכם חשק לבשל.

 

מחדשים את המטבח בשבילכם

אם עד היום לא התחשק לכם להיכנס אל המטבח וזאת משום שהוא נראה מיושן וכל אימת שהייתם זקוקים לכלי מסוים לבישול או ציוד שיעזור לכם בבישול גיליתם שהוא אינו קיים במטבח שלכם, הגיע הזמן לחדש את המטבח. אם אתם נמנעים מביצוע הדבר וזאת משום ההוצאה הכלכלית הלא קטנה, הגיע הזמן לבצע בדיקה מחודשת ולגלות שניתן לקנות ציוד רב שהעלות שלו אינה גדולה ושיכול לתת לכם את אותה תחושה של כיף לבשל במטבח. חדשו את המטבח שלכם עם מכשירי חשמל קטנים במגוון צבעים, אם מדובר על קומקום חשמלי בצבע סגול חדשני, טוסטר איכותי בצבע כתום, סירים בכל מיני צבעים, סטים מעוצבים של כלי הגשה וסכו”ם, סינרים מעוצבים, מגבות רקומות שמזכירות לכם את המטבח הנפלא של סבתא שבישלה את כל המאכלים האהובים עליכם בילדות, החליטו שאתם מדביקים טפט או מדבקת קיר בעלת איור אטרקטיבי על חרסינת המטבח והחליפו את הידיות של ארונות המטבח לידיות חדשות ואטרקטיביות ביותר.

 

קולט אדים- חובה בכל מטבח

יש כאלו שטוענים שאין צורך בקולט אדים במטבח המודרני ואילו אחרים טוענים שחלק בלתי נפרד מכל מטבח בו מעוניינים לבשל חייב להיות קולט אדים. תפקידו של קולט אדים למטבח הוא לסלק את הריחות הרעים, עשן ואדי בישול ולכן חשוב מאוד לכלול אותו כחלק בלתי נפרד מרשימת החובה של הציוד החשמלי למטבח הבית. רוב האנשים מכירים את הקולט אדים מכשיר חשמלי פונקציונאלי שמותקן מעל הכיריים במטבח, מעל התנור או על אחד הקירות ובנוי מכנף גדולה, פילטרים ומאוורר או מפוח שאחראים על היניקה/שאיבה של האדים במטבח, כיום ניתן למצוא קולטי אדים קומפקטיים יותר וכן קולטים אסתטיים מאוד שהופכים את המטבח של הבית למרשים ביותר מבחינת העיצוב שלו.  למעשה, אחת מההמלצות יהיה קולט אדים למטבח מרשים בעיצוב דקורטיבי מיוחד שיתאים לסגנון העיצוב של המטבח ומשתלב היטב עם הסלון.

 

כיריים ותנור חדשים

אל תוותרו על קניית כיריים ותנור חדשים. כאן מדובר על שני דברים שיכולים להפוך את חוויית הבישול שלכם למסורבלת ביותר או למהירה ומהנה. אנשים רבים יכולים להעיד שברגע שהם החליטו לקנות כיריים חשמליות הבישול הפך להיות מהיר ומהנה יותר והחשק לבשל הפך להיות עניין שבשגרה. גם התנור בו בוחרים למטבח יכול לעשות מהפך בהרגשה שלכם בעת בישול. תנור בו אתם יכולים לשים את התבשילים שלכם ולדעת שהתבשיל אינו נשרף ולא צריך כל הזמן להסתכל עליו וזאת משום שהתנור אינו בסדר, הופך את הבישול לדבר מהנה.

 

לסיכום, מטבח שנראה מרשים וכולל ציוד חשמלי חדיש ופונקציונאלי הוא מטבח שיעשה לכם חשק לבשל.