ריצוף פרקטים עמידים למים במיוחד למטבחים

מבין מגוון החיפויים הנרחב מעיד על האהדה והחיבה של בעלי בתים מודרניים ואסתטיים לחידושים ולאיכות מרשימה, לסגנון ולאופי ייחודי. בשל האהדה ההולכת וגוברת לפרקטים מסוגים שונים, ניתן למצוא כיום יותר ויותר אפשרויות לחיפוי הבית וליצירת מראה מרשים בסגנונות שונים ומגוונים. ביניהם ניתן למצוא פרקטים העשויים עץ טבעי, משטחי למינציה המתאימים לבתים עם ילדים, ריצוף העשוי אבנים שונות ועוד.

הפרקט הינו בין החיפויים הפופולאריים ביותר בעשורים האחרונים, ולא בלי סיבה. המראה היוקרתי שהוא מעניק לכל חדר בו הוא נמצא הינו ייחודי במינו ואינו מושג באמצעות חיפויים אחרים. עם התקדמות הטכנולוגיות החדשניות בתחום ניתן כיום למצוא יותר ויותר פרקטים בעלי יתרונות מרשימים. פרקטים אלו הינם תוצאה של עיבוד החומרים ושילובם עד ליצירת התוצאה הרצויה והאיכותית ביותר.

תוצר של פיתוחים מתקדמים

בין ההמצאות האחרונות בתחום הפרקטים ניתן למצוא את החיפוי העמיד למים. חיפוי זה הינו תוצר של פיתוחים מתקדמים ומשמעותיים המיועד לשימוש בעיקר במטבח, בשל החשיפה הגבוהה של חיפוי זה לנוזלים מסוגים שונים. בניגוד לפרקטים אחרים העלולים להיהרס כליל עקב מגע עם מים, הפרקט הפולימרי, הוא הפרקט העמיד במים, הינו חסין במאת האחוזים לכל אלמנט נוזלי. בהתאם לכך ניתן להתקין את הפרקט העמיד בפני מים לא רק למטבחים אלא גם בחדרי אמבט ומקלחות.

מגוון יתרונות

אוהבי הבישול והאסתטיקה ימצאו בפרקט העמיד במים לא מעט יתרונות. תודות לחוזק ולעמידות של הפרקט ניתן לשפוך עליו מים ואפילו בכמויות – והפרקט עצמו לא יפגע כלל. גם ההתקנה של הפרקט הינה נוחה במיוחד ומבוססת על שיטת הצפה בקליק. הפרקט העמיד בפני מים הינו בעל דרגת עמידות מהגבוהות ביותר ולכן משמש למשך שנים ארוכות. דרגת השחיקה הגבוהה של הפרקט היא זו ההופכת אותו עמיד בפני שריטות שונות וכן מתאים למקומות ציבוריים.

יתרונות רבים המאפיינים את הפרקט כוללים את המראה היוקרתי שהוא מעניק לכל מקום בו הוא משולב. כמו כן, מצויד הפרקט העמיד בפני מים באקוסטיקה גבוהה, המאפשרת לו למנוע רעשים וחריקות. ציפוי נגד החלקה מעניק למשתמשים בפרקט את הבטיחות הדרושה על מנת להציבו גם במקומות ציבוריים, גם בחללים הנוטים להתרטב דוגמת המטבח וגם במקומות הומי ילדים, בהם סכנת ההחלקה משמעותית יותר.

אופן ההתקנה הפשוט של הפרקט הפולימרי הוא זה ההופך אותו לבעל גימור מרשים, וכמו כן מעניק את האפשרות לפרק את הפרקט ולהתקינו מחדש ללא שריטות או פציעות על גבי המשטח, ללא פערי גובה או משטח לא ישר.