תכנון מטבח כשר בדקור

תכנון מטבח כשר יכול להיות משימה לא פשוטה, אך משימה זו בהחלט חיונית עבור הרבה משפחות. המטבח, לרוב, הינו לב הבית ולכן הופך למקום בו המשפחה מבלה יחדיו לא מעט, זהו המקום בו נזין את עצמנו ואת יקירנו, ולכן הוא חייב להיות מעוצב כראוי על מנת להיות פונקציונאלי ומתוכנן כראוי.

 ובנוסף, גם להוות מוקד משיכה בו נהנה לבלות שעות ארוכות בהכנת האוכל ובאכילתו. זהו המקום בו יגדלו ילדינו וקיים הסיכוי שביום מן הימים, הם יעזרו לנו לבשל או יותר מכך, כשיגדלו – הם יכינו ארוחות. וכך ידעו איך לדאוג לעצמם ולמשפחתם ביום שבו יעזבו את הקן החם שלנו.

 

דקור מציגה שלושה פרמטרים ליצירת מטבח כשר ומושלם: הקפדה על כשרות, הקפדה על אסתטיות ותכנון נכון ומוקפד של המטבח, על מנת להוציא מגודלו את המרב, גם אם מדובר בדירה ובמטבח קטן.בתכנון מטבח כשר המטרה ברורה – לשמור על הכשרות, אך תכנון נכון ויסודי, יחסוך זמן ואנרגיות. אנו בדקור מציעים לכם פונקציות שיהפכו את המטבח שלכם למושלם מהבחינה הזאת. בזכות התכנון הנכון תוכלו להכניס למטבח שלכם מקום יעוד לשני כיורים, מה שיאפשר לכם הפרדה מוחלטת וכשרה בין בשר וחלב וגם יקל מאוד על מטלות היום יום, ובפרט שטיפת כלים אחרי ארוחות בהן כל הבית נוכח.

 

ואם מאסתם בשטיפת כלים בכיור, תכנון נכון יפנה מקום לשני מדיחים שיעזרו לכם להתמודד עם כלים מלוכלכים רבים תוך שמירה מרבית על כשרות. אפשרות לתכנן מקום לשני תנורים, שיעזרו מאוד בבישול הרב לפני שבת, יפנו זמן רב בתכנון והכנת הארוחות. וכמובן, בתכנון נכון של המטבח שדקור מציעה תוכלו למצוא גם פתרונות מגוונים לאירוח של אנשים רבים ולמשפחות ברוכות ילדים.

 

 

כמו כן, דקור מציעה עוד אפשרויות שיהפכו את המטבח שלכם לאסתטי, כמו גם יעזרו להפוך את השבתות והחגים לימים נוחים יותר: החל מהאפשרות לתכנן את המטבח, כך שבעת השבת, בעזרת דלתות חכמות, מעוצבות ואחידות תוכלו לסגור את המטבח ולא יהיה ניתן לראות את חלל החדר.

 

1

 

מצד שני – הדלתות נעות לצדדים, כך שאינן נראות כשהן סגורות. קיימות אפשרויות תכנון נוספות בסדר גודל קטן יותר, כמו כיור מעוצב ומתוכנן כך שניתן יהיה לסגור אותו עם לוחות מעוצבים, כדי להחביא את כל הכלים עד צאת שבת.

דקור מציעה שירות של עיצוב המטבח מול מעצבות מטבחים בעלות ניסיון רב, שתדענה להציע מגוון אפשרויות לנוחיותכם, גם אם שטח המטבח אינו גדול והמשפחה כן. למשל, אפשרויות כמו עיצוב מודולרי של שטחי עבודה וברי ישיבה באופן הנוח והאסתטי ביותר, וכמובן שולחנות שיגדלו במחי יד אך יחסכו מקום בשאר הזמן.

 

2

 

העיצוב יעשה תוך הקפדה יתרה על הכשרות, הפונקציאנליות של המטבח והנוחות שלכם ושל משפחתכם.

 

 

 

פלטת חימום