5 דברים שחשוב לעשות לפני רכישת ארונות ודלתות חדשות לבית

לא תמיד צריך לשפץ את כל הבית מן היסוד כדי לחולל שינוי. לעיתים מספיק להחליף דלתות וארונות ולראות הבדל משמעותי. מחליפים את הארונות והדלתות בבית שלכם? הנה 5 דברים שכדאי שתעשו.

לשיפוץ הבית ישנם יתרונות הרבים המסתכמים בהעלאת ערך הנכס לצד שיפור ההרגשה הכללית, הנוחות והנראות. בין אם מדובר בשיפוץ מן היסוד ובין אם בשדרוג קוסמטי, הנה חמישה דברים אותם כדאי לעשות לפני רכישת דלתות וארונות.

1.לבצע סקר שוק

בבואכם לברור דגמים של דלתות וארונות לבית תגלו כי ישנו מבחר רחב. מלבד חברות יצרניות המבחר בא לידי ביטוי גם בדגמים, בחומרי גלם, במחירים, בצבעים ובגוונים, בסגנון הייחודי והעיצובי של כל דלת ועוד. היות ועל הארונות והדלתות שתבחרו יש לתת מענה לצרכים שלכם, בראש ובראשונה, חשוב שתכירו את ההיצע הקיים ותסננו את הדגמים לפי הפרמטרים הנכונים לכם.

2.לפנות, לפנות, לפנות

אם חשבתם שמדובר במשימה קלה, קחו בחשבון שגם החלפת הדלתות והארונות עשויה לקחת זמן ולדרוש מכם לעבור שלב של מיון ואריזה. עבור התקנת ארונות חדשים עליכם לפנות את אלו הקיימים תוך שאתם אורזים את כל התכולה ומסדרים מחדש. אם נלווים לתהליך גם שיפוצים, באפשרותכם להיעזר בשירות של פינוי דירות בעזרת מומחים ובכך לייעל את התהליך במידה רבה.

3.לבחור נכון

ישנם אנשים אשר אינם מכירים בחשיבות הנדרשת לבחירה נכונה של ארונות ודלתות הן מהפן העיצובי והן מהפן הפונקציונלי. דלתות וארונות לא רק ישפיעו על העיצוב הכללי ויתרמו לנראות של החלל, אלא שעליהם לתת מענה פונקציונלי לחלוטין. כך למשל על הארונות לספק שטח אחסון אופטימלי ונוח לשימוש יומיומי ועל הדלתות לכלול מוצרי פרזול חדשניים ועיצוב אידיאלי אשר יקל על פתיחתן וסגירתן.

4.לא להתפשר על איכות ועל שירות

כמו כל צרכן מצוי, הרצון של כולנו הוא לחסוך עד כמה שאפשר בעלויות. עם זאת, מאוד חשוב שהחיסכון במחיר לא יבוא על חשבון האיכות והשירות שאתם מקבלים. וודאו כי אתם בוחרים במוצר מן השורה הראשונה גם אם המשמעות היא תוספת של עוד כמה שקלים במחיר, שמוצרי הפרזול בהם נעשה שימוש הנם כמה שיותר איכותיים ושהטכנולוגיה בה נעשה שימוש הנה חדשנית. בדרך זו תוכלו לדעת שהדלתות והארונות שבחרתם ילוו אתכם לאורך זמן.

5.לנקות את החלל באופן יסודי

בבתים רבים החלפת הדלתות והארונות נעשית כחלק משיפוץ כללי.  אם זה המקרה שלכם, רגע לפני ההתקנה עליכם יהיה לבצע ניקיון יסודי של החלל כהכנה מקדימה. אם פניתם לשירותים של פינוי דירה בעזרת מומחים תוכלו להיעזר בניסיונם גם בתחומי הניקיון, רבים המקרים בהם חברות פינוי דירה יספקו מעטפת של שירותים החל במיון ואריזה, דרך פינוי התכולה ועד ניקיון הדירה באופן יסודי.