מה חדש באוסטרליה

בונגלו משנות ה-80 הפך לבית קיץ יוקרתי למשפחה אוסטרלית

עיצוב הפנים של הבית מציג גישה מונוכרומטית ורגועה_Photography Felix Forest


הסתכלות חדשנית על בתי הקיץ המסורתיים באירופה הייתה הבסיס לשיפוצו של בונגלו ישן בסידני, אוסטרליה, בעלי הבית החדשים החליטו לשפץ את המבנה הישן מכיוון שקנה המידה שלו לא התאים לצרכים ולאורך החיים שלהם. העיצוב החדש התמקד במציאת פתרונות איכותיים לצרכי המשפחה, יצירת תנועה טובה יותר בחלל תוך שמירה על קווי מבט אל הנוף ושילוב של חומרים מיוחדים המעצימים את הנוף.

סקלת צבעים בהירה ושילוב בין חומרים רבים היוצרים עושר ותחושה ביתית_Photography Felix Forest

אחת ההחלטות החשובות שהתקבלה בתחילת הפרויקט היתה לחזק את הקשר בין הפנים לחוץ ולהתמקד במסגור האדריכלי של הנוף, ולכן הוקדשה עבודה רבה לפיתוח החללים החיצוניים של הבית. תכנון הגינה התבסס על יצירת פרופורציות נכונות שייצרו אווירה של פרטיות ובו זמנית יציעו את מגוון צרכי האירוח של בעלי הבית. הרעיון לפיתוח החוץ היה לצמצם אותו למינימום על מנת לא למשוך את הפוקוס מהיופי הטבעי של הסביבה ולכן הוחלט על גישה מינימליסטית שהופכת את הנוף עצמו לנקודת המשיכה המרכזית.

אחת הגינות המקיפות את הבית_Photography Felix Forest

השוני בעיצוב בית נופש מבית רגיל הוא הצורך ביצירת קשר המשכי ומוחלט בין חללי האירוח הפנימיים והחיצוניים של הבית, שהופך אותם לחלק המרכזי של הבית. תכנון נכון של הספים של המבנה מאפשרים לפתוח ולסגור אותו בהתאם לצורך. בכך מתאפשר מגוון רחב של אפשרויות לשילוב של חיים ואירוח בחללים החיצוניים של הבית יחד עם חללי הפנים.

החללים הציבוריים של הבית זולגים כלפי חוץ_Photography Felix Forest

הקו העיצובי של הבית כולו מבוסס על “עבודת יד”  – כל אביזרי הקצה, חומרי הגמר, גופי התאורה והחיפויים השונים יוצרו בשיטות מסורתיות ובעבודת יד. עיצוב הפנים המאופק, בעל פלטת הגוונים האחידה והשקטה, יוצר תחושה של חלל בעל היסטוריה וחיים.

חדר שינה ראשי_Photography Felix Forest

שיתוף הפעולה משלב התכנון בין האדריכלים, הקבלן, המהנדס ושאר המבצעים היה חלק מאוד חשוב בפרויקט והוא זה שהביא לתוצאה התכנונית הנכונה ביותר עבור בעלי הבית. עבור הלקוחות התקציב של הפרויקט הוקדש להחלטות שישפרו את איכות המרחב ושיפורו, והם הביעו נכונות להשקיע תקציב נרחב על מנת ליצר חלל מתוחכם ובעל מורכבות תוך כדי ביטחון מלא בתהליך העיצוב ובערך שלו.

פלטת החומרים ממשיכה לכלל חללי הבית_Photography Felix Forest

ALEXANDER&CO הוא סטודיו לעיצוב רב תחומי שעובד על פרויקטים בכל רחבי העולם, הסטודיו עוסק באדריכלות, עיצוב פנים, ניהול פרויקטים, סטיילינג, מיתוג ועוד.

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]