מה חדש באיטליה

כאשר עמד Davide Complojer להפוך לאבא הוא הופתע לגלות כמה מעטות האפשרויות המודולריות לריהוט חדרי ילדים, בעקבות המגבלות הרבות אליהן נחשף בזמן שניסה לרהט את חדרי הילדים שלו, התחיל לחשוב על פתרון הרמוני שייתן מענה משתנה לצרכי הילדים לאורך השנים. דיויד הוא נגר אומן ומעצב פנים בעל ניסיון ארוך שנים בפתרונות מדויקים לחללי פנים שיסד את מותג הנגרות המודרני Complojer.

ריהוט חדר ילדים ארוז לשימוש בחללים קטנים _ Photo credit – complojerforkids

מערכת הריהוט TICIA מציגה את הפתרון האולטימטיבי לחדרי ילדים, מגוון רחב של אפשרויות משתנות הנותנות מענה לעיצוב חדרי ילדים החל משלב העריסה ועד למיטת יחיד רגילה. כל המרכיבים של המערכת יכולים להתפרק ולהתחבר מחדש ובכך להעניק למשתמשים מגוון פונקציות נרחב ואופציות עיצוביות משתנות. מערכת הריהוט כוללת גם שולחן, שידת מגירות, שידת לילה ושני מדפים.

לילד אחד, שלב ראשון עם עריסה, שידת מגירות ומקום ישיבה קטן TICIA _ Photo credit – complojerforkids

TICIA מציגה מגוון פתרונות במוצר פונקציונלי אחד, רהיט בעל אורך חיים ממושך שתוכנן על מנת להתפתח ולהתאים את עצמו לצרכים המשתנים בחייו של ילד. בחודשי החיים הראשונים, TICIA היא עריסה נעימה בעלת שני גבהים משתנים ושידת המגירות יכולה לשמש כמשטח החתלה בגלל הגובה הנוח שלה והאחסון הרב שהיא מציעה.

עריסה לתאומים _ Photo credit – complojerforkids

כאשר הילד גדל מעט, הופך הקיר הצדי של העריסה למדף קטן ושידת המגירות יכולה לעבור לצד הימני או השמאלי, בהתאם לתכנית החלל, ויוצרת מיטה נעימה ונוחה לילד קטן. ליצירת מקום אחסון נוסף ניתן להשתמש בחלקי העריסה ולחבר אותם לחלק העליון של המערכת.

TICIA _ Photo credit – שלב שני מיטת ילד עם שלבי מגן מקום ומקום אחסון complojerforkids

כאשר הילד צריך מיטה גדולה יותר המערכת מציעה פתרון גם לכך, ניתן להפוך את המערכת למיטת יחיד סטנדרטית על ידי פירוק של שידת המגירות, החלקים שלה יכולים להפוך לשידת לילה, מדפים או שולחן.

כל האפשרויות של המערכת במצב הסופי שלה _ Photo credit – complojerforkids

בעזרת מספר שינויים קטנים, ניתן לשנות את המראה של החדר שוב ושוב ולהתאים אותו לצרכים ולדמיון שלכם ושל הילד שלכם. בנוסף, המערכת יכולה גם להציע פתרונות למספר ילדים הגדלים באותו חדר. ניתן להתאים פתרונות לילדים בגדלים שונים או לתאומים.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]