מה חדש בבולגריה

פנטהאוז עם נוף של 360 מעלות בעיר סופיה בבולגריה.

KNOF design סטודיו לעיצוב פנים מלונדון, סיימו לאחרונה פרויקט יוצא דופן, שיפוץ של פנטהאוז עם נוף של 360 מעלות בעיר סופיה, בולגריה. בזמן השיפוץ אוחדו 2 דירות לדירה אחת בגודל של  350 מ”ר. הדירה המשופצת כוללת חלונות מרצפה עד תקרה המציגים לבעלי הדירה נוף פנורמי ומכניסים לדירה אור טבעי מבוקר ועד ערב.

אזור המגורים ממוקם בסמוך לחלונות _Photography Assen Emilov

אזור המגורים ממוקם בסמוך לחלונות

בעלי הדירה, משפחה בת ארבע נפשות, רכשו את הדירות במגדל דומיננטי בעיר, התדריך למעצבים היה לאחד את הדירות וליצר חלל גדול, אחיד, מאוורר, מואר ויוקרתי שינצל את התאורה הטבעית בצורה הטובה ביותר ביחס לתנועת השמש לאורך היום. בקשה נוספת הייתה האפשרות לשלוט בכניסת האור הטבעי בחללים השונים בדירה.

פלטת צבעים שקטה ונעימה_Photography Assen Emilov

פלטת צבעים שקטה ונעימה

האתגר בתכנון הדירה היה להתמודד עם ליבת הבניין ועם הריכוזים של נקודות האינסטלציה שלא אפשרו גמישות בהזזת החדרים הרטובים בדירה, ולכן כל העיצוב נבנה מסביב לאזורים אלו. בעיה נוספת הייתה הגובה של החלונות שלא אפשר את הנמכת התקרה לשילוב מערכות וגופי תאורה.

פינת האוכל ממשיכה את עיצוב המטבח, למראה עדין ונקי. Photography Assen Emilov

פינת האוכל ממשיכה את עיצוב המטבח, למראה עדין ונקי. Photography Assen Emilov

השליטה בתאורה הטבעית הושגה על ידי שתי שכבות של וילונות, הראשונה – וילון האפלה כהה והשנייה – וילון רך למראה עדי ונקי, בצורה זאת הדיירים יכולים לשלוט לחלוטין בכמות התאורה הנכנסת לתוך הדירה החשופה.

פינת משחקים_Photography Assen Emilov

פינת משחקים

כדי ליצור חיבור לתאורה הטבעית מרבית הגוונים ששולבו בעיצוב הדירה הם בהירים ועדינים, החל מהפרקט הצבוע בשטיפה לבנה ועד המטבח המשלב חזיתות בצבע לבן עם משטחים בגוון טאופ. כדי להכניס לדירה אופי עניין הוחלט לשלב בנקודות חשובות בחלל צבעים דומיננטיים ההופכים למוקד עניין.

שילוב של צבעוניות בחדרים הפרטיים_Photography Assen Emilov

שילוב של צבעוניות בחדרים הפרטיים

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]