מה חדש בבורדו

דירה קומפקטית ומעוצבת עם פתרונות מגורים חדשניים

דירה קומפקטית בת שתי קומות בלב הרובע ההיסטורי של בורדו מציגה חדשנות עיצובית וניצול מקסימלי של החלל הנתון, המעצבים Mickaël Martins Afonso & L’atelier miel הצליחו לייצר דירה קטנה שכוללת את כל הפונקציות המאפיינות חלל גדול.

שולחן האוכל מתקפל על גבי אזור האחסון על מנת לחסוך במקום כאשר אינו בשימוש

שולחן האוכל מתקפל על גבי אזור האחסון על מנת לחסוך במקום כאשר אינו בשימוש

היתרון הגדול ביותר של הדירה הקטנה הוא עשרת החלונות שנמצאים בה ופונים לכל הכיוונים, שוטפים את הדירה באור טבעי ויוצרים אווירה חמימה ונעימה. כדי להבליט את התאורה הטבעית בדירה נבחר עץ טבעי כחומר מרכזי לכל פריטי הנגרות בדירה שמתחבר לרצפות האגוז המקוריות שעברו שימור. קירות הדירה מגדירים את הנפחים הבסיסים של החללים, הם נצבעו בלבן כדי לייצר רקע נקי לנגרות וכדי להעצים את התאורה בדירה.

המטבח שטוף באור טבעי

המטבח שטוף באור טבעי

גודל החלל המוגבל הביא את המעצבים לחשוב מחדש על השטח הנדרש לכל פונקציה ולהעריך מחדש את החללים האישיים שלהם. את הבעייתיות של החלל הם פתרו בעזרת מציאת שימושים שונים כמו ישיבה, שכיבה, עבודה ואכילה במקומות שונים בתכנית ובחתך.

כל האיזור מכיל מקומות אחסון רבים

כל האיזור מכיל מקומות אחסון רבים

תוכננו 2 יחידות מרכזיות בהם מרוכזות כל הפונקציות של הבית, הראשונה מאכלסת ספרייה, שולחן אוכל, קופסאות ישיבה וההמשך שלה הוא פינת העבודה ונישת הקריאה. היחידה השנייה מכילה את המטבח, אזור הכביסה והשירות והמדרגות שעולות לחדר השינה.

בקומה העליונה, המחיצות בוטלו ובמקומן פריטי נגרות מחלקים את החלל ומגדירים את אזור השינה, דלתות בקו אפס נעלמות לתוך הנגרות ויוצרות אשליה של חלל מתמשך. בחדר האמבטיה שולבו חיפויים בגוון חול שממשיכים את פלטת הצבעים העדינה של הדירה.

אחסון נוסף בחדר השינה

אחסון נוסף בחדר השינה

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]