מה חדש בבלגיה

קולקציה מודרנית וחדשנית של ברזים מבלגיה משנה את כללי המשחק

CO המעצבים מסטודיו _Photo credit – Senne Van der Ven


Andrew היא קולקציה של ברזים לבית בעיצוב מאופק, אלגנטי ואינטגרלי המציעה פתרונות כללים לעיצוב חדרי אמבטיה בעלי איכויות גבוהות במיוחד. הקולקציה כוללת מגוון ברזים להתקנה על הקיר או על גבי משטח לחדרי אמבטיה או מטבח.

ברז לכיור רחצה בשחור מט_Photo credit – Bernard Gauthier

השפה העיצובית של Co.Studio מתורגמת ליצירת פריטים ללא מאפייני זמן ובעלי הפשטה מוחלטת לצורות הבסיסיות ביותר ובכך מייצגת הקולקציה את הצורה הבסיסית ביותר של המים עצמם. הברזים בקולקציה מינימליסטים, הידית אינטגרלית ומוטמעת בגוף הברז, מדובר בהחלטה שאינה רק פונקציונלית אלא היא הצהרה מוחלטת על החשיבות של הצורה בעיצוב, השימוש בברז הינו אינטואיטיבי וארגונומי בצורה מפתיעה.

תמונות מתהליך העבודה_Photo credit – Serge Brison

המעצבים מספרים שפיתוח הקולקציה התחיל כיוון שהם הרגישו שהם לא מצליחים למצוא כלים סניטריים מעוצבים ומודרניים שיתאימו לפרויקטים שלהם, “כמעצבים היתה לנו בראש תמונה ברורה של הברזים שהיינו רוצים לשלב בפרויקטים שלנו, והברזים הקיימים לעולם לא ענו לצרכים שלנו”. שיתוף הפעולה עם חברת rvb® אפשר למעצבים להגשים את החזון שלהן ולהפוך אותו למציאות, כך מספר Christian Van Suetendael מ – Co.Studio.

סט ברזים לאמבטיה בגימור כרום_Photo credit – Bernard Gauthier

כאשר הסקיצות הראשונות של הקולקציה הוצגו ל-rvb® הם מיד התגייסו עקב השילוב בין המקוריות והעידון העיצובי. הדרישות של המעצבים עוררו השראה בצוות הפיתוח ולמרות הניסיון הרב במציאת פתרונות טכנולוגיים הפרויקט הצריך מאמץ נוסף, האתגר היה במציאת פתרון מכני יעיל ואפקטיבי לתוך מוצר רגיש ובעל דרישות ארגונומיות גבוהות במיוחד ובו זמנית לשמור על איכות גבוהה והתקנה קלה לכל אנשי המקצוע.

ברז קיר בגימור כרום_Photo credit – Bernard Gauthier

המוצרים בקולקציה מציעים גימורים של כרום, שחור מט, ניקל מוברש וגוונים נוספים לפי הזמנה אישית כמו כחול מט או ברונזה, כולם שומרים על המאפיינים הטהורים של העיצוב ועל האיכויות הגבוהות של המותג.

הקולקציה זכתה בפרס הזהב לעיצוב אירופאי לשנת 2017 בקטגוריית חדרי הרחצה ובפרס הזהב בקטגורית המטבחים.

Co.Studio מאנטוורפן נוסדו ב-1998 והם מתמחים באדריכלות, עיצוב פנים ובעיצוב מוצר בהתאמה לדרישות שונות בפרויקטים שלהם. rvb® הוא מותג ותיק ויוקרתי ליצור ברזים הפעיל בבלגיה החל מ-1935, הקולקציה היא שיתוף הפעולה הראשון בין השניים.

ברז לחדר רחצה בכחול מט_Photo credit – Bernard Gauthier

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]