מה חדש בגרמניה? מותג היוקרה SIEGER by FÜRSTENBERG מציג קולקציית כלי אוכל חדשה הנקראת Ca’ d’Oro

קולקציית כלי האוכל החדשה של המותג SIEGER by FÜRSTENBERG מאופיינת בעיצוב מינימליסטי ומפואר שמשלב נגיעות של זהב וגווני שחור ולבן. המשחק הגאומטרי מעניק משמעות חדשה לדוגמאות קלאסיות של פסים, ריבועים, עיגולים וצורות אדריכליות נוספות ויוצר אפשרויות רבות לשילובים שונים של מרכיבי הקולקציה.

 

מוטיבים מעולם האדריכלות הגותית משתלבים כדי לעטר את הכלים בקולקציה SIEGER

מוטיבים מעולם האדריכלות הגותית משתלבים כדי לעטר את הכלים בקולקציה SIEGER

המותג SIEGER נוסד על ידי שני אחים, מישל וכריסטיאן, והוא משלב דייקנות וחשיבה פרקטית עם שמחת חיים ים תיכונית, התוצאה היא עיצוב שמעשיר ומייפה את חיי היומיום. המותג עוסק בתחומים רבים של עיצוב החל באופנה, הלבשת הבית וכלי אוכל.

 

כל קולקצית הכלים יוצרת מראה עשיר ומפואר SIEGER

כל קולקציית הכלים יוצרת מראה עשיר ומפואר SIEGER

מישל, המעצב הראשי, בילה מספר שנים בוונציה והיא השפיעה רבות על יצירותיו ועבודתו. בקולקציה זאת היוותה האדריכלות הגותית השראה מרכזית וכלי האוכל עוטרו באלמנטים הנפוצים בעיטורים מורכבים המקשטים מבנים מסוג זה. שמה של הקולקציה – Ca’ d’Oro, “הבניין המוזהב” – לקוח מבניין מפורסם הממוקם על התעלה הגדולה בוונציה. העיצוב מהווה פרשנות אישית לחוויות ורגשות שחווה המעצב בעיר במהלך השנים שבילה בה, “הקולקציה מסמלת זמנים וזיכרונות נפלאים שהיו בחברת משפחה וחברים יקרים והועשרו על רקע האובייקטים היפים של העיר”.

 

השילוב של פסי זהב מעניק עומק לעיצוב המתון של החרסינה SIEGER

השילוב של פסי זהב מעניק עומק לעיצוב המתון של החרסינה SIEGER

רצועה דקה של זהב שולבה באופן ידני על כל אחד מ-35 הפריטים בקולקציה, והיא מעניקה חמימות לעיצוב המאופק יחסית של החרסינה. למרות שהכלים – צלחות, ספלים, קערות ושאר האביזרים – משלימים זה את זה בהרמוניה, יוצאות הדוגמאות שעליהם ניגודיות מרגשת, במיוחד כאשר אלמנטים שטוחים וגבוהים משתלבים יחד. למשל, כוס אספרסו גבוהה המעוטרת בדוגמת פסים יכולה להיות מונחת על צלוחית קטנה בעלת עיטור במוטיב כוכב.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]