מה חדש בדקור? המפעל שלנו עבר למשכנו החדש בקריית גת

במהלך חודש יוני עבר המפעל של דקור למשכנו החדש בקריית גת. המפעל משתרע על פני 12,000 מטרים והורכבו בו מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, ביניהן מכונות חיתוך בלייזר, מצבעה רובוטית חדשנית בה נצבעים המוצרים ללא מגע יד אדם, ומערכת אריזה אוטומטית לפי תקן בינלאומי.

המפעל החדש בעל יכולת ייצור של 30 מטבחים ביום. הוא נבנה לאחר שבעלי החברה החליטו להעתיק את מיקומו של המפעל הישן ממזכרת בתיה. “לפני עשרים שנה הוקם מפעל דקור באזור התעשייה המתפתח של מזכרת בתיה. היינו הסנונית הראשונה שהגיעה לאזור בעידוד ממשלתי ובטקס גזירת הסרט נכח יצחק רבין ז”ל. במהלך השנים הפך השטח בו מוקם המפעל לאזור מגורים ודקור החליטה לפנות את המפעל ולהעתיק אותו לקריית גת”. מספר יוראי אבני, מנהל השיווק של החברה.

factory

-איך נבחר המיקום החדש למפעל?

“היו מספר שיקולים שנלקחו בחשבון בהחלטה לגבי מיקום המפעל. מתוך ציונות החלטנו להעביר אותו לאזור הדרום, זה היה, אגב, בדיוק בתקופה בה שדרות הופצצה ומבחינתו זו תרומתנו הצנועה לחיזוק תושבי האזור”.

מיקום המפעל מעניק מענה גם לעובדיה של חברת דלתות דוראל, שנקנתה השנה על ידי דקור, ושמקורה בעיר באר שבע.

דקור המפעל

למפעל החדש גויסו כמאה עובדים חדשים תושבי האזור, 25 מהם גויסו ביריד תעסוקה שנערך לפני שבועיים בקריית גת. בסך הכל מונה צוות העובדים במפעל החדש 200 איש שיעבדו בקווי ייצור של מטבחים, דלתות כניסה, דלתות פנים לפרוייקטים ולבוטיק, משטחי קוריאן, ארונות קיר וארונות אמבטיה. היעד הבא של חברת דקור נמצא מעבר לים, “אנחנו עם הפנים לייצוא בעולם. יש לנו סניף בלונדון ואנחנו מחפשים יעדים נוספים להתפשטות. זו גאווה ישראלית, במקום לייבא שחקני חוץ לישראל, אנחנו מייצאים שחקנים לחו”ל. ההבדל בינינו לבין חברות מתחרות מחו”ל הוא רק המחיר. המספר הוא אותו מספר, רק שאצלם זה יורו ואצלנו שקלים”. מסכם אבני ומוסיף תודה למאות לקוחות החברה שגילו סבלנות ופרגון במהלך המעבר, שהאט במקצת את מהירות השירות בה ידועה החברה.

בסוף הקיץ נשמח לארח אתכם בארוע השקה מיוחד אליו יוזמנו אדריכלים, יזמים, קבלנים, אנשי מקצוע ולקוחות.

דקור מפעל היצור

 

מפעל היצור של דקור

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]