מה חדש בדקור? פתרונות אחסון חכמים

 

הקיץ כבר כאן וכמידי שנה מביא עימו את הרצון לייצר חלל מסודר, רגוע ומאוורר. במטבח ממוצע מאוחסנים מאות פריטים לשימושים שונים, רשת מטבחי היוקרה DECOR מציגה מגוון פתרונות ייחודיים ההופכים את העבודה המאומצת במטבח לחוויה מהנה.

אחסון חכם, Decor. צילום: יחצ

אחסון חכם, Decor.
צילום: יחצ

רינה אלקובי, מעצבת ראשית של הרשת, מעניקה מספר טיפים לאחסון חכם בחלל המטבח. לדבריה “מוצרי פרזול איכותיים משפיעים על התנועה החופשית בחלל המטבח ומאפשרים להתגבר על מחסומי נגישות”. בתוך כך, ניתן לראות מזווים מסתובבים המעניקים מענה מושלם לבעיית נגישות עקב קיר חוסם. עוד ניתן להיעזר במתקן נייד לאחסון צלחות המקל על סידור ופינוי השולחן והופך פעולה זו לזריזה ואסתטית.

פתרונות אחסון נוספים של הרשת ניתן למצוא במגוון מתקנים חכמים כגון מגירות נשלפות בלחיצה עם חלוקה חכמה של סכו”ם, מקום לאחסון בקבוקים וכוסות יין, קלפות הנפתחות בלחיצה המיועדות לאחסון בצורה אסתטית ועוד.

אחסון חכם בהישג יד, Decor, צילום: יחצ

אחסון חכם בהישג יד, Decor, צילום: יחצ

לבעלי שטח עבודה רחב בחלל המטבח, בדמוי אי מרכזי או משטח אחר, ממליצה אלקובי לשלב מעליות חשמליות שתפקידן להעלות ולהוריד משטחי עבודה הכוללים מוצרים חשמליים (מיקסר, מסך טלוויזיה ועוד) ובכך מגדילות את שטח העבודה ושומרות על עיצוב מינימליסטי ומודרני.

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]