מה חדש בויאטנם?

תוכנית קומת כניסה MIA Design Studio

ספא עוצר נשימה. Photograph Hiroyuki Oki

NamanSpa הוא אואזיס של שלווה, רוגע ושקט והוא רק אחד מהמתקנים המרשימים של מתחם הנופש היוקרתי Naman שנמצא בעיר Danang שבווייטנאם. מתחם הנופש דוגל בשילוב של ערכים וייטנאמיים מסורתיים יחד עם תרבות מודרנית ליצירת מתחם נופש מיוחד המעניק למבקרים בו חוויה אותנטית ומרגיעה.

חדרי הטיפולים המרגיעים. Photograph Hiroyuki Oki

מתחם הספא נועד על מנת להמשיך את הקונספט של המלון ובו 15 חדרי טיפול מרשימים ומעוצבים הפתוחים לגינות עוצרות נשימה. החדרים עצמם כוללים מיטות טיפולים, מיטות זוגיות למנוחה ואמבטיות שנועדו לספק למבקרים בספא חוויה כוללת.

מגוון פלטפורמות המוקפות בבריכות לוטוס. Photograph Hiroyuki Oki

מגוון פלטפורמות המוקפות בבריכות לוטוס. Photograph Hiroyuki Oki

קומת הקרקע של הספא מורכבת ממספר אזורים פתוחים ובהם פלטפורמות הירגעות מזמינות המוקפות בבריכות לוטוס וצמחים תלויים שיוצרים אזור קסום שפועל על כל החושים. אזורי הספא מתמזגים אחד אל תוך השני ויוצרים מסע מזמין בחללי המתחם, נקודות חן נוספות הן הבריכה, חדר כושר ומתחם סטודיו פתוח לשיעורי יוגה שמתקיימים באוויר הפתוח.

הבריכה המקיפה את המבנה יוצרת השתקפות מרתקת. Photograph Hiroyuki Oki

הבריכה המקיפה את המבנה יוצרת השתקפות מרתקת. Photograph Hiroyuki Oki

משרד העיצובMIA Design Studio’s  השתמש באוורור טבעי על מנת לשמור על טמפרטורה נעימה בתוך המבנה ולייצר חלל נעים, השימוש בצמחייה יוצר גם אווירה טיפולית ותחושת פרטיות. הצמחייה מהווה מימד נוסף לאדריכלות, היא עוזרת להעצים את המבנה ולפאר אותו, חזיתות המבנה עשויות מקורות עץ צפות המשתלבות עם הצמחייה ויוצרות קיר מלא בטקסטורה, עומק וייחודיות.

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]