מה חדש בלונדון?

קולקציה חדשה של רהיטי עץ מודולריים לעיצוב הבית


קולקציית כלי בית - מערכת מדפים מודולרית - photography Peter Guenzel

קולקציית כלי בית – מערכת מדפים מודולרית – photography Peter Guenzel

H היא חברת ריהוט היוצרת פריטי ריהוט יוצאי דופן עבור לקוחותיה, החברה ממוקמת בלונדון אבל מייצאת לכל העולם פריטים מיוחדים שנועדו להעשיר את חיי הלקוחות. קולקציית H נוצרת על ידי שיתוף פעולה בין מספר מעצבים מרחבי העולם והיא כוללת פריטי ריהוט בעלי נוכחות על זמנית המשלימים את האווירה בבית.

הקולקציה מחולקת לשולחנות, כיסאות, אחסון ואביזרים נלווים ומכילה פריטים מיוחדים כמו שולחן אוכל חדש, מבחר כיסאות ומערכת אחסון מודולרית. הרהיטים מתאימים לשימוש פרטי ומסחרי ומגיעים במגוון צבעים וגימורים הנותנים מענה לכל צורך.

קולקציית כלי בית מערכת שולחנות קפה מופרדת - photography Peter Guenzel

קולקציית כלי בית מערכת שולחנות קפה מופרדת – photography Peter Guenzel

מערכת הפאי –

מקבץ של שולחנות צד מודולריים אותם ניתן להרכיב לתצורות שונות מארבע אלמנטים ראשוניים: רבע עיגול, חצי עיגול, שלושת רבעי עיגול ועיגול מלא. כל יחידה יכולה להגיע כשולחן בפני עצמו או כיחידות נפרדות המתחברות אחת לשנייה. השולחנות מיוצרים מעץ מלא מלבד החלק המעוגל שמיוצר מדיקט. ניתן ליצור אינספור אפשרויות הרכבה תוך שמירה על מראה פשוט עם גימור יוקרתי.

 השולחן המקומר –

שולחן האוכל נראה במבט ראשון פשוט, אבל בפועל המשטח העליון מאופיין בקימורים עדינים המיוצרים על ידי מכונת CNC, שני זוגות רגליים שיוצרו בטכנולוגית חריטה ומשטח מקשר המחבר בין השניים.

קולקציית כלי בית שולחן אוכל - photography Peter Guenzel

קולקציית כלי בית שולחן אוכל – photography Peter Guenzel

כיסא Kensington –

כיסא פשוט אך מעודן המהווה קישוט עדין לכל חלל בזכות הפרטים המיוחדים שבו והקומפוזיציה הנקיה. ניתן לקבל את הכיסא באחת משני האפשרויות הבאות: מושב ומשענת מעץ, או מושב מרופד ומשענת מעץ, את הריפוד ניתן לבחור במגוון סוגי בד ועור. ניתן לרכוש גם כיסא בר באותו העיצוב.

קולקציית כלי בית כיסא LOOM - photography Peter Guenzel

קולקציית כלי בית כיסא LOOM – photography Peter Guenzel

כיסא בר Loom –

כיסא בר בעל 4 רגליים הינו הומאז’ לאומנות האריגה המקסיקנית העתיקה, סיבי פוליאסטר ארוגים יוצרים מושב רך ונוח. הקווים הנקיים והפשוטים הופכים את הכיסא למתאים למגוון חללים ושימושים.

קולקציית כלי בית כיסא בר - photography Peter Guenzel

קולקציית כלי בית כיסא בר – photography Peter Guenzel

מערכת מדפים בסיסית –

הפתרון של חברת H לעולם המדפים המודולריים מציג יחידה ראשונית אותה ניתן להתאים ולהרכיב לצורות רבות. כל יחידה מורכבת ממדף, 4 רגליים ומגוון מחברים. מנקודת התחלה זאת כל לקוח יכול לבנות לעצמו מערכת מידוף מותאמת העונה לצורכי החלל והאחסון שלו. ניתן לחבר את האלמנטים בכל כיוון דרוש ליצירת אינסוף אפשרויות.

קולקציית כלי בית קרשי חיתוך - photography Peter Guenzel

קולקציית כלי בית קרשי חיתוך – photography Peter Guenzel

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]