מה חדש בלונדון

הסתיים שיפוץ של טאון האוס מעוצב במרכז לונדון.

LLI Design סיימו לאחרונה את אחד הפרויקטים הגדולים שלהם, שיפוץ כולל ועיצוב פנים לבית בן 4 קומות משנת 1970 הממוקם בלונדון. הבית זכה בתואר “עיצוב הפנים הטוב ביותר לבית פרטי בלונדון” בתחרות  UK Property Awards לשנת 2015-2016.

המבנה הישן נרכש על ידי זוג צעיר שרצה לשמר את האווירה של שנות ה-70 ולא להתעלם ממנה, בנוסף, בשורה העליונה ברשימת הדרישות שלהם היה רצון לגרם מדרגות פתוח המשלב מתכת וזכוכית וחדר שינה ראשי עם אפקט וואו.

סויטת הורים בקומה העליונה_photography Alex Maguire

סויטת הורים בקומה העליונה_photography Alex Maguire

חלוקת החדרים המקורית הייתה בעייתית, למרות שהגודל של החדרים היה טוב התחושה הכללית הייתה דחוסה וחשוכה. לכן, החליטו המעצבים לבטל את כל קירות הפנים שאינם תומכים ולחלק את החלל על מנת לענות לצרכים של הדיירים.

גרם המדרגות המקורי שהוביל מקומת הכניסה ועד לקומה העליונה הוסר והוחלף בגרם מדרגות חדש ופתוח ממתכת וזכוכית, כל הקירות בקומת הקרקע הוסרו ובכך יצרו חלל כניסה מרשים ומרווח.

קומת הביניים הכוללת פינת אוכל ופינת ישיבה_photography Alex Maguire

קומת הביניים הכוללת פינת אוכל ופינת ישיבה_photography Alex Maguire

בגלל המחסור באור טבעי בקומת הקרקע, היא הוגדרה כחדר משפחה וחדר טלוויזיה, הותקן בה חימום תת רצפתי ומעליו מוקמו אריחים גדולים של חברת מוטינה בצבע חאקי כהה, לרצפה הותאם טפט עם דוגמה של בריקים על הקיר האחורי, הרהיטים מלאי צבע ומהווים ניגוד לרצפה ולקירות. פלטת הצבעים כוללת כתום, צהוב ועץ כהה עם שילוב של מתכת תעשייתית.

האווירה משתנה בקומה הבאה מכיווון שבעלי הבית רצו אווירה נינוחה יותר, פלטת הצבעים משתנה לגווני קרם, צהוב וכחול בהיר עם מספר רהיטים דומיננטיים בצבע שחור. הגוונים הבהירים ממשיכים למטבח המשלב חאקי בהיר בחזיתות הארונות ומשטח עבודה בצבע קרם, דלפק קטן ואריחים בגוון ברונזה משלימים את המראה.

פינת אוכל _photography Alex Maguire

פינת אוכל _photography Alex Maguire

הקומה העליונה של המבנה עברה הסבה ממספר חדרים אקראיים לסוויטת מאסטר מפנקת, חדר מקלחת עם אמבטית פרי סטנדינג הממוקמים בסמוך לאזור השינה.

על ידי תכנון מדודקד ומחושב של ליבת המבנה ושילוב של עיצוב מוקפד, הצליחו המעצבים של LLI Design לייצר בית עירוני עם מראה יוקרתי ויחד עם זאת שיהיה נוח לדייריו. המשרד ממוקם בלונדון ומתמחה בעיצוב פנים לחללים פרטים, הוא מנוהל על ידי Linda Levene, בעלת רקע בעיצוב אופנה ועיצוב טקסטיל.

 

 

 

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]