מה חדש בלונדון

אריחי הבטון התלת מימדיים החדשים Edgy Tiles עוצבו במטרה ליצר חלופה מעניינת וחדשנית לאריחים הדו מימדיים הסטנדרטיים המחפים חדרי אמבטיה ואזורים נוספים בבית. הצורה של האריח מורכבת ממשטח א-סימטרי שמתקפל לפנל אחד ויוצר בסיס משושה, ישנם שני סוגים של אריחים, אריח קעור ואריח קמור, על ידי שילוב של השניים ניתן השיג אשליה אופטית המושכת את הצופה לכיוון המשטח המחופה.

ניתן לשלב מגוון גוונים כדי להגיע לעיצוב הנדרש. Photography - Maximilian Ortner

ניתן לשלב מגוון גוונים כדי להגיע לעיצוב הנדרש. Photography – Maximilian Ortner

KAZA CONCRETE הינה חברה מלונדון ששמה לעצמה מטרה לעורר שינויים מרחיקי לכת ביישום של אריחי חיפוי בעזרת יצירה של מגוון מרקמים וצורות יוצאות דופן המתרחקות מהסטנדרט הרגיל והנפוץ. החברת מיישמת איזון עדין בין אומנות לטכנולוגיה, עיצוב וייצור ומיישמת פתרונות של חיפויי בטון מודולריים המהווים אובייקטים של אומנות המעוצבים על ידי מעצבים ואדריכלים מרחבי העולם.

אריחים בגווני אפור כחול. Photography - Maximilian Ortner

אריחים בגווני אפור כחול. Photography – Maximilian Ortner

אריחי הבטון מגיעים בשישה גוונים וניתן לייצר מהם מגוון משטחים היוצרים אפקטים ויזואליים שונים, ניתן לבחור באריחים לחיפוי של קיר מלא או לחילופין לשלב אותם עם אריחים חלקים תואמים, המהווים חלק מהקולקציה, להדגשת אזורים שונים בחלל. האריחים עמידים וניתנים ליישום בחדרים רטובים וכן בחללים ציבוריים ומסחריים.

ניתן לתכנן שילוב מותאם של אריחים דו מימדיים ואריחים תלת מימדיים. Photography - Maximilian Ortner

ניתן לתכנן שילוב מותאם של אריחים דו מימדיים ואריחים תלת מימדיים. Photography – Maximilian Ortner

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]