מה חדש במונטריאול

בוטיק היופי Le Manoir עבר שיפוץ כללי ומתיחת פנים לכל מאפייני המותג

לפני חמש שנים, בוטיק Le Manoir המציע שירותי יופי, עיצוב ציפורניים ופריטי אופנה ייחודיים פתח את שעריו ללקוחות, כדי לשמר את האווירה המיוחדת של המקום ועל מנת להתרחב לעוד אלמנטים של מכירה החליטו בעלי המקום לרענן את המותג ואת החלל שלהם. הם הפקידו את שיפוץ המקום בידי סוכנות העיצוב Tuxedo.

דלפק הקבלה - Maxime Brouillet

דלפק הקבלה – Maxime Brouillet

האתגר המרכזי של הפרויקט היה ליצר מקום שיהיה בעל גמישות תכנונית שתאפשר לשנות את הפונקציות בהתאם לצורך ובו בזמן לייצר שפה עיצובית אסתטית שתתאים לאופי הטיפולים המתרחשים במקום. בזכות גישתם ההוליסטית הציעו Tuxedo פתרון העובד במספר קני מידה ומשלב את ארגון החלל וכן את העיצוב הסופי בתוכו.

שילוב של אבן טבעית ומתכת צבועה בלבן - Maxime Brouillet

שילוב של אבן טבעית ומתכת צבועה בלבן – Maxime Brouillet

כדי לאפשר גמישות לשימושים השונים הנדרשים מהמקום, הגדירו המעצבים חלל פתוח לחלוטין עם דלפק קבלה במרכז החלל, הדלפק האלגנטי מהווה אלמנט ליבה לחלל ומתפקד גם כאזור שירות, אזור המתנה ואזור מכירה. השימוש באבן טבעית כטקסטורה עיקרית מבליט את המיתוג של המקום ויוצר אווירה של חלל יוקרתי ונעים.

פלטת החומרים ופרטי הבנייה המוקפדים יוצרים מראה כללי קלאסי ועל זמני ובו זמנית ייחודי בזכות עושר החומרים. שילוב הצבעים הנעים של שיש קררה, עץ טבעי וגווני אפור וורוד מעניקים שקט למרחב והצמחייה החוזרת בכל האזורים מעניקה רעננות וכתם צבע חינני.

פלטת צבעית עדינה ושקטה - Maxime Brouillet

פלטת צבעית עדינה ושקטה – Maxime Brouillet

לאחר הפתיחה המחודשת של המתחם הוא זכה להצלחה גדולה מהרגיל והעיצוב הפוטוגני שלו הפך אותו למבוקש במיוחד לצילומים ואירועים נוספים.

Tuxedo הם סוכנות עיצוב היוצרת סיפורים מעוררי השראה והשפעה על מותגים המעודדים מעורבות גדולה יותר עם קהל היעד המבוקש, המיתוג החדש מתבטא בקיום הפיזי והדיגיטלי של המותג ובכך החברה נותנת פתרון כולל, בכל הרמות למהפך שיווקי. שירותי המשרד כוללים אדריכלות ועיצוב פנים, מיתוג, יחסי ציבור, הפקת סרטוני וידיאו ותמונות וכן עבודה ברשתות חברתיות. הסוכנות ממוקמת בקנדה ומספקת שירותים לחברות גם בארצות הברית ואירופה.

תצוגת פריטי ריהוט מהווה חלק מהעיצוב של החלל - Maxime Brouillet

תצוגת פריטי ריהוט מהווה חלק מהעיצוב של החלל – Maxime Brouillet

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]