מה קורה במילאנו

בימים הקרובים יתקיים שבוע העיצוב הבינלאומי במילאנו, salon de mobile, אספנו עבורכם מספר אירועים מומלצים שיתקיימו בעיר כחלק מהחגיגות.

 

פוסקריני – Fare Luce @ Foscarini Spazio Brera

מותג התאורה פוסקריני יצר ברובע הבררה, חלל תצוגה שהוקדש כולו למיצג שתכנן האדריכל Giovanni Maria Filindeu הכולל שישה חללי פנים וחוץ המוגדרים על ידי שימוש בחומר, אור וצללים. התערוכה מציעה למבקרים חוויה משמעותית ומסע דרך רגשות, זיכרונות וגילויים חדשים מתוך הבנה כי אור הוא אלמנט המייצר משמעות בחלל.

Via Fiori Chiari, 28

 

טום דיקסון – MULTIPLEX

במרכז רובע הקניות והתרבות היוקרתי של מילאנו, במתחם קולנוע היסטורי על רקע זוהר איטלקי משנות ה-50, יציג המעצב טום דיקסון את ה- MULTIPLEX, תערוכה רב תחומית בנושא עבר, הווה ועתיד. התערוכה הינה פלטפורמה לרעיונות חדשים, המשלבת עיצוב קלאסי וחדשני וכן היא מציגה מספר שיתופי פעולה תחת הנושא הכללי של התערוכה.

אחד משיתופי הפעולה המעניינים שיוצגו הוא בין טום דיקסון לאיקאה, יחד הם יציגו באולם הקולנוע פסטיבל סרטים קטן שיציג את הפרויקט DELAKTIG ‘living platform’ , זאת החשיפה הראשונה לשיתוף הפעולה שיוצג כולו לציבור ב-2018.

תוכלו ליהנות גם ממתחם VIP, בית קפה, קיוסק שנותן פרשנות חדשנית לדוכני פופקורן, גלידריה, תצוגה של שיתוף הפעולה בין טום דיקסון למותג האופנועים האיטלקי Moto Guzzi, ועוד הפתעות רבות.

42 Via Manzoni

 

איקאה – “Let’s Make Room for Life” 

איקאה בחרה השנה לשים את הדגש על חלל המגורים, הסלון, מתוך תפיסה כי זהו חלל המחייה העיקרי של רוב האנשים, ולהציג את העתיד של חלל זה. העולם השתנה יותר בעשרים השנה האחרונות יותר מאשר במאתיים השנה שלפני כן, אורבניזציה, פיתוחים טכנולוגים ומהפכות חברתיות שינו מקצה לקצה את חיינו ואת סביבת המגורים שאנו מכירים ולכן יש צורך לבצע התאמות לחללים שלנו.

איקאה תציג בהאנגר תעשייתי במרכז הרובע למברטה פסטיבל רב תחומי, שבו יוצגו כמה משיתופי הפעולה הקיימים והעתידיים של המותג, שש קולקציות חדשות וכולם באווירה חיה ותוססת הכוללת מוזיקה, הופעות חיות ועירוב של סדנאות עבודה מתוך תפיסה שזהו הזמן ליצור עיצוב חדש לחיים ולחגוג אותו.

Officina Ventura 14

 

אבן קיסר בשיתוף חיימה חיון – Stone Age Folk

חברת אבן קיסר הקימה את הביתן השנתי שלה יחד עם מעצב העל חיימה חיון, התערוכה שואבת השראה מהחי, צומח ומהפולקלור של תרבויות שונות, הפביליון האדריכלי משלב 48 סוגים שונים של משטחי אבן קיסר בשילוב עם מתכת וזכוכית.

מסכות שבטיות ודמויות ליצן מוצגות בקנה מידה גדול על רקע הקירות של  Palazzo  Serbelloni ובמרכז החללים קרוסלות צבעוניות הבנויות גם הן ממשטחי אבן קיסר, רהיטים וגופי תאורה החושפים כולם את האפשרויות הרבות הטמונות בחומר.

Corso Venezia 16

 

 

מוזמנים לקחת הפסקה קטנה בין תערוכה לתערוכה –

RE:CHARGE 

מותג הריהוט המשרדי Humanscale שיתפו פעולה עם המעצב Todd Bracher ויצרו יחד את RE:CHARGE café  ברובע הבררה, בית הקפה הינו מתחם פופ אפ שקם עבור שבוע העיצוב והוא חלל מלא בצמחייה ותאורה ביולוגית, תחנות טעינה, ומוצעים בו טעימות של מיץ ירוק ואינטרנט אלחוטי חינם.

Via Solferino, 18

 

 

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]