מה חדש בספרד

שיפוץ של בית פרטי בולנסיה שעשה משרד האדריכלות Egue y Seta


פינת האוכל והמטבח. Photographer VICUGO FOTO

פינת האוכל והמטבח. Photographer VICUGO FOTO

לאחרונה הסתיים שיפוץ של בית פרטי בולנסיה, ספרד, 370 מ”ר של בית ישן ומוזנח השתנו לחלוטין לאחר השיפוץ שנועד להתאים את המבנה לעידן הנוכחי ולדיירים החדשים.

משרד העיצוב Egue y Seta בניהולם של המעצבים   Daniel Pérez ו- Felipe Araujo נבחר על מנת להפוך את הבית המיושן על פניו, להכניס לו מגע של חום ולעדכן את כל חדרי הבית. השלב הראשון בתהליך התכנון היה להסיר את חלוקות הפנים של החלל הציבורי בכדי לייצר חלל פתוח, המשכי וזורם עם קווי מבט פתוחים אל החוץ.

שילוב של חזיתות נירוסטה ומשטחי עץ_Photographer VICUGO FOTO

שילוב של חזיתות נירוסטה ומשטחי עץ. Photographer VICUGO FOTO

התכנון החדש נועד לענות על הצרכים הפונקציונליים שהגדירה המשפחה שרכשה את הבית, מלבד הרצון לקבל בית מעוצב ביקשו הדיירים החדשים לייצר מקומות אחסון רבים, לשלב אלמנטים של תאורה וחומרים מגוונים שיעניקו לבית מראה עשיר ומעניין.

מקלחת ילדים_Photographer VICUGO FOTO

מקלחת ילדים. Photographer VICUGO FOTO

האזורים השונים בחללים הציבוריים מוגדרים על ידי הבדלים בחומרים ובריצוף וכן בהבדלים בהנמכת וצבע התקרה. התקרה באזור המטבח, למשל, לבנה והרצפה מחופה באריחים מצוירים, ואילו הריצוף בשאר הקומה הינו בטון מוחלק והתקרה צבועה בגוון אפור כהה, אזור הסלון מופרד משאר החלל על ידי שימוש בחיפוי קיר מעץ אלון טבעי.

הסלון. Photographer VICUGO FOTO

הסלון. Photographer VICUGO FOTO

השימוש באלון טבעי חוזר בנקודות רבות בחלל הציבורי וברחבי הבית ובכך מייצר המשכיות נעימה, במטבח הוא מופיע בצורה של משטח עבודה המשתלב עם חזיתות נירוסטה. עוד אלמנט החוזר ברחבי הבית הוא שימוש בברזל בגוון שחור שמופיע במעקות, בחלונות ובקירות הזכוכית בחדרים.

מבט לכיוון אזור הארונות בחדר ההורים. Photographer VICUGO FOTO

מבט לכיוון אזור הארונות בחדר ההורים. Photographer VICUGO FOTO

משרד העיצוב Egue y Seta הוקם על ידי קבוצה של מעצבים ממקצועות שונים – מעצבי פנים, מעצבים גרפיים ומעצבים תעשייתיים, המשרד נותן מענה רחב ללקוחותיו תוך התחשבות בפונקציונליות, עיצוב ותקציב.

שירותי אורחים. Photographer VICUGO FOTO

שירותי אורחים. Photographer VICUGO FOTO

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]