מה חדש בעולם הברים?

Bier – היכל בירה מעוצב בהשראה היסטורית

חלל בעייתי ששימש בעבר כאולם מופעים הפך לאחר שיפוץ מקיף להיכל בירה בעל קונספט תעשייתי עם קריצה היסטורית, מתחם שמהווה נקודת מפגש בין תרבות בירה אירופאית לבין שכונת מגורים רגועה ומזמינה.

חזית המבנה_photograph Adrien Williams

חזית המבנה. photograph Adrien Williams

הבר עוצב על ידי HUMÀ design and architecture, משרד לעיצוב שנוסד בשנת 1999, הצוות מורכב ממגוון מעצבים מתחומים שונים, אדריכלים ומומחים למיתוג. זהו משרד דינמי שמורכב מקשת רחבה של כשרונות שעובדים יחד ופורצים גבולות בעזרת תשומת לב ממוקדת לפרטים, שילוב בין עבר לעתיד ויצירת חזון ושפה ייחודית לכל פרויקט.

שולחנות משותפים גדולי מימדים. photograph Adrien Williams

שולחנות משותפים גדולי מימדים. photograph Adrien Williams

האתגר הראשון בפרויקט היה לפתוח את כל המתחם לחלל גדול ורחב ידיים, עבודה רבה הושקעה כדי לאחד את שלושת המבנים המרכיבים את המתחם ולאחד את גובה הקרקע על מנת לייצר חלל המשכי ואחיד.

בתהליך ההריסה התגלו חומרים חשופים, טבעיים באיכות גבוהה, שכבות של היסטוריה שהתחבאו מתחת לשכבות של שיפוצים שהתקיימו במשך השנים. חלק משכבות אלו שומרו והפכו להיות חלק מהמתחם החדש, רצפת הטרצו העתיקה עברה שחזור, חזיתות אבן נחשפו וקורות עץ עברו שימוש מחדש. לחומרים הישנים נוספו רהיטי עץ, חיפויי קיר דומיננטיים ואלמנטים ממתכת שבולטים על גבי צבעי שחור ולבן.

הבר הראשי עם תצוגת כוסות בירה עתיקות. photograph Adrien Williams

הבר הראשי עם תצוגת כוסות בירה עתיקות. photograph Adrien Williams

שולחנות משותפים גדולים עוצבו בהתאמה אישית על מנת להמשיך את הקו העיצובי, ריהוט העץ ממשיך גם לאזורים אחרים המייצרים סוגים שונים של מערכי ישיבה על מנת להתאים למגוון לקוחות. הבר המרכזי עוצב מעץ עם אלמנט מתכת לתליית כוסות שנתלה מעליו, מאחורי הבר הוקם אזור תצוגה לכוסות בירה מסורתיות שתלוי על קיר המחופה באריחי קרמיקה לבנים שמהווים רקע לברזי הבירה.

ברזי בירה על קיר קרמיקה לבן. photograph Adrien Williams

ברזי בירה על קיר קרמיקה לבן. photograph Adrien Williams

Das Bier הוא מקום לאוהבי בירה, העיצוב מרמז על מהות המקום ברמזים עדינים לאורך כל החלל, הכניסה לשירותים עוצבה בעזרת 7,500 פקקים של בקבוקי בירה שחוברו למשטח המשקף את האור ומאיר את החלל. התקרה באזור הישיבה מחופה במערך של חביות בירה מאלומיניום, שהפכו לגופי תאורה.

שילוב של חומרים מלאי אופי. photograph Adrien Williams

שילוב של חומרים מלאי אופי. photograph Adrien Williams

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]